film tavsiye

merhaba.
annemle birlikte izleyebileceğimiz film önerisi olanlar aksiyon olur silahlar konuşsun kavga dövüş eksik olmasın korku olabilir beyni pek yorumlamak zorunda bırakmayacak tarzda olsun şimdiden teşekkürler... müstehcen sahneler olabildiğine az olmalı olmaması tercihtir :)

hmmm anaakımdan angelina jolie'nin falan oynadığı wanted www.imdb.com
diye bir dilm vardı.
normal bana kalırsa aksiyon önerimi de yapayım the killer
www.imdb.com
  • sanal hayvan  (03.01.14 20:33:17)
madem konu angelina'dan açıldı. ben de changeling demek istiyorum. ama peşinen söyleyeyim aksiyon, silah vurdu kırdı falan yok. tam anneyle izlemelik işte. tür dram bu arada.

  • lionel andres  (03.01.14 22:46:55)
district 9 filmini tavsiye ederim müstehcenlik sıfır kavga gürültü zırla. hele aynı yönetmenin yeni filmi elysium tam istediğiniz gibi. konu basit ve hayvan gibi aksiyon var.
sanal hayvan'ın dediği gibi john woo filmlerini ben de tavsiye ederim.

  • zankoku  (03.01.14 23:00:05 ~ 23:05:26)