ne olacak bu milletin hali (vergi sorunsalı)

bakın ülkenin demiyorum.

o kadar çok vergi veriyoruz ki durum içler acısı.

dünyanın en çok vergi veren milletiyizdir. kimseninde sesi çıkmıyor. bu nasıl iş arkadaş. ne olacak bu ülkenin hali. düşün bunu ben 5 bin lira maaş alan adam söylüyor. yav bu asgari ücretle geçinen nasıl beceriyor bu işleri. insan bi durur bi sorgular biz ne yapıyoruz diye.

valla hayretler içerisinde izliyorum ve soruyorum; bu hep sizce böyle mi gidecek?

  • quanche  (03.01.14 16:45:40)
evet.

  • himmet dayi  (03.01.14 16:48:00)
zenginler vergisini düzgünce vermediği için olan sıradan vatandaşa oluyor malesef.

  • tescillimarka  (03.01.14 16:52:00)
millet ağlar ağlar ama aslında bir sıkıntısı yoktur. bir bok oldugu yok, milletin işler tıkırında.

  • fransızkalanadam  (03.01.14 16:52:41 ~ 16:52:48)
milletin işler bok tıkırında. gidin de bir küçük esnafa sorun bunu her hangi bir küçük orta işletmeye sorun. ben işletmemi kuralı 9. ay içerisindeyim, aylık sbt giderim (elektrk su vergiler vs.) %20 arttı sadece 9 ay içerisinde. üstüne devlet sağolsun habire yeni yeni vergiler zorunlu harcamalar da ekliyor. ve acı olan bu 9 ay içerisinde aylık elektik su kullanım miktarım ortalama aynı ve kiram değişmedi

  • 10lion sinisterer  (03.01.14 17:12:49)