dizi önerisi

oncelikle en az 3 sezon bitmis olmalı. komedi olmalı.

it's always sunny in philadeplphia
it crowd
scrubs
the office
curb your enthusiasm
californication
my name is earl
arrested development
friends
black books
how not to live your life

bunlar izlediklerimden aklıma gelenler (how i met your mother big bang theory falan demeyin içimi baydılar onları da izliyorum ama artık bitsin nolur diyerek).

favorim it's always sunny in philadelphia. bu tatlarda ya da en azından dwight shrute (the office) gibi en az bir ruh hastası dünya tatlısı karakter barındıan, eğlenceli, yeri geldiğinde gülerken koltuktan düşebileceğim dizi önerilerinizi bekliyorum.

tabii ki community.

izlemedim ama 30 rock da sana göre sanki.
  • hayley williams ile evlenecek genc  (02.01.14 22:46:38 ~ 22:47:27)
the mighty boosh'u deneyebilirsin.

  • sanal hayvan  (02.01.14 23:02:35)
spaced

  • feykalade  (02.01.14 23:04:23)
louie
parks and recreation

  • louismadsen  (02.01.14 23:06:24)
oha how not to live your life yok listede. nasıl olur. hemen bu açığı kapamalısın :)

  • disfori  (02.01.14 23:08:19)
shameless öneririm.

  • tek terk  (02.01.14 23:15:31)
seinfeld-two and a half man

  • WrAiTh  (02.01.14 23:17:45)
episodes (3. sezonu başlıyor)

  • m e l t e m  (02.01.14 23:30:13)
episodes+1 (yalnız 3.sezonunu 1 senedir bekliyoruz,bakalım hayırlısı)

  • veys zimmer  (02.01.14 23:39:20)
extras'a da bakın. her bölümde dünyaca ünlü sanatçılar konuk oyuncu oluyor.

  • m e l t e m  (02.01.14 23:44:37)
@tek terk shameless ın birinci sezonunu bitirmiştim sonra başka mevzulara dalınca unutmuşum çok iyi oldu hatırlatman cooook tesekkurler

@hayley williams ile evlenecek genc community de izlenicekler listemdeydi ama listeyi kaybetmişim=) o da iyi oldu saol digerini bilmiyorum ama degerlendiricem

@cemallamec the big bang yazıyodu orda aslında devamını okusaydın neden listede olmadıgını da yazdım listede sadece begendiklerim var. söylediğin diğer iki dizi de pek tarzım diil new girl u bikaç bölüm izledim ama sarmadı gibi bıraktım pek hatırlamıyorum digeri zaten benlik deil ama tesekkur ederim yine de

@disfori how not to live your life olmaz olur mu hiç=) yazarken aklıma gelmemiş hem de favorilerimdendir black books da var onu da yazmamısım hemen editliyorum listeyi cok tesekkurler guzel bisey tavsiye etmişsin=)

wraith seinfield izledim tabi. two and a half man i de ara ara izledim ama sevmem.

spaced i biri daha söylemişti onu da sıraya alıyorum of ne kadar dizim oldu yaşasın

@m e l t e m @veys zimmer en az 3 sezon olmadan yaklasmıyorum elimdekiler bitene kadar bi yürüsün o da=)

@muti ally mcBeal ı tokatlamak istiyorum ama saol=)

sonuç olarak hepinize sonsuz tesekkurler ne şahanesiniz ne güzel şeyler çıktı böyle duyuru kalsın başkaları da faydalansın ilerde
  • thujone  (02.01.14 23:48:48 ~ 23:56:11)
tabii ki TBMM TV. süper komik. 40-50 sezon oynadılar...

  • apc  (02.01.14 23:52:54)
louie ve extras önemli önerilerdi bak bir şey dememişsin o önerilere, gözünden kaçmasın sakın. hatta ilk sırada onlar olmalı bence. bir de söylenenlere ekleyebileceğim tek dizi, türkçe altyazısı yok ama ingilizce altyazısı mevcut olan peep show. harika dizidir, kesin izlemelisin.

  • soso  (03.01.14 00:07:40)
yorumlar iyi ve değerli. ama önce otur community izle. karakterleri tanımak için azıcık vakit ver sevmezsen o zaman buraya dön. o derece.

  • wiillii  (03.01.14 00:38:11)
COmmunity +1

  • aychovsky  (03.01.14 07:19:59)
  • neyleyim  (03.01.14 07:21:46)
Sherlock

Person of İnterest

2 broke girls

The 4400

Lie to me

Da vinci demons

Fringe
  • mira_  (04.02.14 00:14:59)