İnsanlar zengin oldukça neden yüzlerinin rengi açılıyor?

yahu mesela bakıyorum, şimdi isim vermek gibi olmasın ama popüler isimlerin atıyorum 20 sene önceki halleri ile şimdiki hallerine, yeni hallerinde böyle yüzleri özellikle bir pürüssüzlük ne bilim böyle bir açılma, az kırışıklı bir hal oluyor. bunu nasıl yapıyorlar, tamam, cilt bakımı şu bu ama mesela bu politikacılar, ünlüler vs o yüzleri parlak canlı ışıl ışıl yapmak için neler "yaptırıyorlar"?

bir sürü yeni teknikler çıktı, rahatlıkla yaptırıyorlardır.

  • rock n roll  (02.01.14 19:40:13)
neler işte onlar mesela?

  • we miss freddie mercury  (02.01.14 19:40:43)
işte onu ben de bilmiyorum :)

  • rock n roll  (02.01.14 19:41:25)
Makyaj, botoks

  • fistikliemenems  (02.01.14 19:41:34)
ben bu olayı beslenmeye bağlıyorum. gelirin yüksek olursa az çalışır düzenli ve sağlıklı beslenirsin. sporunu ihmal etmezsin kendine zaman ayırırsın, hobilerinle ilgilenme şansın daha fazla olur mutluluğun da yüzüne yansır. velhasıl para diyorum.

  • sims  (02.01.14 19:43:53)
kimyasal peeling ve cilt bakımı kaynaklı olabilir. o peeling ve bakım deriyi soyup alttan yeni ve güneş görmemiş yeni deri çıkmasını sağlıyor. bir de diş beyazlatma falan yaptırıyorlar daha aydınlık görünüyorlar. bir de iyi beslenen spor yapan, soğukta derisi kurumayan insanın yüzü daha aydınlık dudakları daha kırmızı görünür. fakir insanların benzi, kötü beslenme, havasız ortamda çalışma ya da soğuğa maruz kalma nedeniyle daha sarımsıdır.

  • alice practice  (02.01.14 19:48:05)
yüzlerine hayat geliyor ondan.

  • baldur  (02.01.14 19:50:51)
20 sene önceki fotoğraf makinesi ile şimdiki de bir olmayabilir.

  • basond  (02.01.14 19:54:43)
yüz gerdirme vb estetik ameliyatlar?

  • merena  (02.01.14 19:55:20)
Beslenme ve saglik. Zenginlerin fotograflarina bir de fakirlerin bak. Bariz fark var.

  • ykyt  (02.01.14 20:05:42)
fazla protein almak cilde iyi gelir mesela. günümüz şartlarında asgari ücretli biri günlük alması gereken proteini alamaz. parası olan adam da gidip nusr-et den et yiyor işte. dana siki falan yiyor ve güzelleşiyor cildi.

  • armagan  (02.01.14 20:41:07)
Yedikçe şişiyiler, şiştikçe geriliyiler

  • compadrito  (02.01.14 20:46:53)
Stress oraninin azalmasi, mutlulugun artmasi, beslenmenin duzelmesi, vede kendine olan ozguvenin artmasi.
Televizyona cikacak olanlara cekim oncesi studyo da makyaj falan yaparlar, bu sayilmaz o yuzden.

  • latios  (02.01.14 20:54:28)
hepsi dolgulu botokslu ve makyajlı. ünlülerin makyaksız halleri diye galeriye denk gelmeyen yoktur herhalde. o pürüzsüzlük efektini makyaj çok rahat verir. hatta özel bir aletle sprey boya gibi püskürtülerek uygulanan profesyonel fondötenler var, bırakın yüzü, kollara bacaklara bile uyguluyorlar kusursuz görünsün diye.

  • quasiromantic  (02.01.14 21:01:18)