Harcadıktan sonra en çok pişman olduğunuz para ?

evet samuraylar,

yıllardır unutamadığınız, acısı derinlerde hissedilen,
harcadıktan sonra en çok pişman olduğunuz para miktarı nedir ve ne içindir?

2000 lira, bir polonyalı voleybol takımına basmıştım, kaybetmiştim :D

  • baldur  (02.01.14 18:37:29)
emlakçıya verdiğim para.

  • basond  (02.01.14 18:38:28)
gta san andreas aldım geçen gün 7 dolara. hala içimde ya.

  • utkucbkc  (02.01.14 18:39:11)
Ben oyumu ten rengine uymayan, mağaza ışıklarına aldanıp alınan kapatıcı, kremler adına kullanıyorum.

(70-80 tl vardır.)
  • barbara herhalde barbara manken olan  (02.01.14 18:43:18)
eski erkek arkadaşıma aldığım tüm hediyeler.
toplamı ne kadar ediyor bilmiyorum ama ona aldığım bütün hediyeleri evinin bahçesinde yakıp facebookta albüm yaptı kendisi.

en çok ona ispanyadan aldığım isminin yazılı olduğu barcelona formasına pişmanım.
yandığını gördüğüm diğer bir çok değerli hediyeyle birlikte..
  • gördüğünüze inanın  (02.01.14 18:43:41)
ankara - gençlik parkında; 3 gol at paranın iki katı, 1 tane halka geçir 10 tl kazan ayağına şaka maka 200 tl kaybetmiştim.
baya bildiğin gerizekalılık olmuştu ama hırsa yenik düşmüştüm.

eve gidip bir logo tasarımı yapıp kaybettiğim parayı çıkarmıştım ama yinede o salaklığım hala içimdedir...
  • tek terk  (02.01.14 18:43:54 ~ 18:44:47)
9 sene boyunca sigaraya verdiğim milyarlar(eski parayla).

  • japon askeri  (02.01.14 18:52:14)
cilt bakım ürünü seti diye komple 400 tl harcadığım kozmetik ürünleri ,

ne salakmışım evet.
  • neferkitty  (02.01.14 18:52:43)
türkiyedeki ilk mp4 çalara zamanında 500 kağıt saymama yanarım. böyle b.ktan bir arayüz olmaz. yabancı değil türk dedik iyi halt yedik.

bir de geçen telefon kılıfı aldım lifeproof tarzı. zaten telefon nal kadar cebe zor sığıyor. resimde ölçü mölçü vardı da kıvrımlı hatlarla olur dedik. kılıfı taktım su geçirmez falan ama cebe sığmıyor ya. kullanmadım.

paran kıymetli ve her harcamanda bin kere düşünüyorken dahi oluyor böyle vakalar demek ki.
  • wiillii  (02.01.14 18:54:40)
Araba kiralamaya verdiğim paralara çok üzülüyorum. Hem arabanın keyfini çıkaramıyorum istanbul trafiğinde, dur kalk, aman biri bişi yapıcak, kaza olucak paniği endişesi, hem pahalı, hem daha çok yoruluyorum resmen. Bin taksiye en kötü git.

  • roket adam  (02.01.14 19:05:12)
500tl verip sıfır trident cep telefonu aldım. Ama hiçbir zaman kullanamadım. Servise gönderiyordum. Ertesi gün aynı arızadan dolayı servise geri gönderiyordum. Abartısız servise 20-25 kere göndermişimdir herhalde. O telefonu hiçbir zaman kullanamadım. Çöpe attım. :(

  • Barbaros59  (02.01.14 19:08:55)
emlakçıya verdiğim para, tek başıma eve çıkıp 4 ay sonra evden taşınmak zorunda kaldığım da giden paralar kiralar :(

  • pembegurba  (02.01.14 19:10:15)
Diablo 3'e verdigim 60 dolar. Zaten ilk birkac gun calismadi oyun, bir kere bitirdikten sonra da sarmadi.

Eski kiz arkadasima uykusuz'un ilk sayisini vermistim. Buyuk mallik. Gerci parasal degerinde degilim ama icime oturmustur yani.
  • fortisvita  (02.01.14 19:22:06)
Yılların alışkanlığı diye alıp kurmaya bile fırsat bulamadığım son 3 yılın orjinal fm oyunları.

  • jamalbsf  (02.01.14 19:34:13)
for day to break +1

  • dnznc  (02.01.14 19:47:03)
Eskiden gereksiz supplementlere dünyanın parasını harcadığım bir dönem olmuştu.

  • arnold schwarzeneger  (03.01.14 08:15:29)
geçen gün pinkylips ile buluşup seks yapacaktım 100 tl ev kiraladım, 17 tl prezervatif aldım, 10 tl yol parası verdim, 25 tl yediğim yemeğe verdim.

eve doğru giderken eve 30 metre kala vazgeçtim ben gidiyorum diyip ayrıldı. o parayla harici bellek alırdım aq.
  • baldur  (03.01.14 13:16:28)