ssg'ye ibne demek uçurulma sebebi mi

lan bu yardım kampanyasında bu herife ibne demişler diye tribe girmiş. ben de antik'e yaptıklarından dolayı ibnedir diye entry girdim. 10 saniye geçmeden uçuruldu 6 senelik hesabım. bu nedir lan tipe bak.

Sözlüğün sahibine hakaret ediyorsun. Bırak sözlük sahibi olmasını, yasal açıdan sıkıntı oluşturabilecek her türlü hakaret gge oluyor. Bu da bir uçma sebebi.

Geçmiş olsun.
  • cakabo  (02.01.14 15:37:08)
zalim bir diktatör halkına kan ağlatıyor...

sedet yönetimi hesap verecek!

yaşasın tam bağımsız duyuru!

6 senelik hesabın tek hamlede uçurulması kötü olmuş. geçmiş olsun.
  • raskolnikov2  (02.01.14 15:37:26)
patronuna ibne demekle aynı şey gibi biraz. en azından risk açısından.

  • dahili meddah  (02.01.14 15:37:45)
arkadaş nickinin altında "ibne" yazan 130492034 yazar var. silsin entry i götümüze girebilir diye. 2343 ggsi olanlara bir şey olmuyor, benim 1 tane bile yok. silsin entry i uyarı maksatlı. 6 senelik hesabı bi ibne dedik diye silmek nedir abi

  • ack3000  (02.01.14 15:39:06)
bu arada konuyla alakasız gibi duracak ama hangi yardım kampanyası?

  • clones  (02.01.14 15:41:18)
büyük haksızlık. zaten sözlükte hiçbir zaman adalet olmadı. geçmiş olsun.

  • hepiniz oleceksiniz  (02.01.14 15:45:35)
sıkıntı burada işte. adalet yok cezalarda. kötü olmuş hocam üzüldüm.

  • dahili meddah  (02.01.14 15:46:34)
nickinin altında ibne yazan yazar şikayet ederse siliniyor zaten. gerekirse uçuruluyor hatta yazan kişi.

  • disfori  (02.01.14 15:48:04)
yardım kampayasında ne yapmış ki?

  • enkolaykullaniciadi  (02.01.14 15:50:35)
@disfori tamam da abicim bu bebeye ibne demişler. bu da "bana ibne diyorlar ama ben yine de bağışımı yapıyorum" içerikli kezban gibi entry girmiş. yani ortada bi ibne lafı zaten var. ona bir şey olmuyor da ben bir uyarı bile almadan uçuruluyorum. hayır 10 tane entrysi olan hesap da değil. 6 senedir kullandığım 1 tane bile gge si olmayan hesap. entry yi silsin gge diye olsun bitsin. o sildikçe ben inadına ibne yazıyor değilim ki amk

@enkolaykullaniciadi ya kampanyayı başlatan "hepinizi seviyorum sedet ibnesi hariç" gibi bir şey yazmış. bu da tribe girmiş bana ibne diyorlar bağış yaptığım halde içerikli. ben de bağış yapsa da yapmasa da ibnedir antik'e yaptıklarından dolayı diye entry girdim
  • ack3000  (02.01.14 15:51:05 ~ 15:53:01)
top ssg'nin. istediğini oynatır, istediğini oynatmaz.

  • lepetitprince  (02.01.14 15:53:29)
ssg'ye twitter'dan mesaj at o zaman "asıl ibne diyen hala sözlükte dururken ben niye uçuyorum" de :)

  • disfori  (02.01.14 15:59:01)
sorun şu ki, kurallar herkese aynı şekilde uygulanmıyor. bu hakaret etme olayını tek yapan sen değilsin. ya hepsini uçursun ya sana da dokunmasın. seni uçurduysa hepsini uçursun. 6 senelikmiş 1 aylıkmış fark etmesin. kendi nickaltını okusak bir sürü hakaret vardır. hepsi uçsun o zaman? desin ki bana hakaret edeni uçururum. adam olun desin. ona göre isteyen hakaret etsin isteyen etmesin.

neyse.
  • sansli pipi  (02.01.14 16:00:45)
senin uyarılmaman-uçurulman aşırı bir tepki ama ota boka küfreden, salt küfürden oluşan entry giren kesimin de yazdıklarının kimse tarafından karizmatik, güzel, komik ya da herhangi olumlu bir şey olarak gorülmediğini bilmesi lazım bi şekilde. belki bırakır insanlar.

  • tembel  (02.01.14 16:01:34)
@sansli pipi aynen öyle. benim demeye çalıştığım da bu zaten. 6 senelik diye vurgu yapmamın sebebi hani 15 entrysi olan adamı uçurursun kuralları bilmiyor diye ama 6 senedir yazan adamın kuralları bildiği açık. ha ibne demişsin demek ki kuralları bilmiyorsun diyen olur. ama ibne deyip de sorun yaşamayan adamı gördüğüm için ben de buna güvenerek ibne diyorum zaten. ki herif ibne yazıldığını görmüş üzerine entry bile girmiş kampanyayı başlatan bana ibne diyor diye.

@tembel ben buraya bu duyuruyu açmasam kimin ne haberi olacak? senelerdir yazıyorum küfür ettiğim olmadı hiç. spor ve siyaset kanalına girsen herkes entryisine "şöyle şöyle diyen bazı orospu çocukları" diye başlıyor. ama uçurulan benim hesap.
  • ack3000  (02.01.14 16:03:56 ~ 16:05:58)
uçarsın www.youtube.com

  • ekinoksah  (02.01.14 16:15:06)
aynen moruk 2007 de aldığım hesap ssg ye bsg yazdım diye uçuruldu.

  • dimitri iskete  (02.01.14 16:16:13)
yahu samimi arkadaşıdır belki ne biliyorsunuz? günlük hayatta naber la ibne, iyiyim la yarrak kafası diye muhabbet ettiği adamdır belki. burada da esprisine yqazmıştır sedet ipnesi hariç diye. gaza gelip siz niye küfrediyorsunuz ki?

  • kibritsuyu  (02.01.14 16:51:14)
ac oku kibritsuyu anlarsin ne demek isyedigimi

  • ack3000  (02.01.14 20:01:32)
vallahi ben olsaydım ben de uçururdum. ohhh iyi olmuş! bir daha yazar mısın öyle bir şey? yazmazsın. bir anlam da ders vermiş oldu sana. çok da güzel olmuş.

  • sesege  (04.01.14 03:59:57)
ben de salladım bir iki kanzukla bu ikisine çaylak ettiler.

  • sims  (04.01.14 22:54:45)
Ssg ye ibne diyerek hangi egonuzu tatmin edeceksiniz? turkiyede fikir ozgurlugune karsi islenen milyonlarca anayasal suclara karsi her kesimden fikir ozgurluklerinin paylasabilecek buyuk bir ortam hazirlamis ve adaletsizligin kol gezdigi bu olaganustu ortamda kurdugu organizasyonu basi dik sekilde durarak surdurmeye calisiyor. Boyle bir insana ibne diyerek eline ne gecer? Yoksa, bu durum. siyasi bolunmeler yasanan su gunlerde, bir takim unsurlarin '' camur at,izi kalsin. '' propoganda calismasi olabilirmi?

  • voyage  (04.01.14 23:23:47)
@voyage iyi yakaladın he helal olsun... melih gökçek adına çalışıyorum, itiraf ediyorum.

  • ack3000  (04.01.14 23:52:49)