Nasıl çorap giymeli? Napmalı?

sevgili moda iconları,

beyaz giymiyoruz keko oluyoruz,
pembe giymiyoruz dikkat çekiyoruz siyahda olmasın

E nasıl çorapgiyicez bu işin modası nedir?

beyaz ayakkabıya ayrı renk siyaha ayrı renk, var mıdır böyle bir şifresi bunun?

edit: tabiki bayanım. pembe çorap giyen erkekte mi var?

Ben giydiğim pantolonun rengine yakın çorap giyiyorum

  • GibsonRules  (02.01.14 12:52:09)
acaba kadın mısınız erkek mi?

  • nathanieltroy  (02.01.14 12:59:36)
beyaz ayakkabıyı spor dışında giyme zaten.

ben genelde siyah, koyu gri ve lacivert kullanıyorum. başka da bir renge ihtiyacın yok.

erkeksin diye yazdım bunları tabi.
  • ilkot  (02.01.14 13:02:42)
kim diyo siyah olmasın diye? siyah elbette olur. beyaz ve renkli olmaz. arkadaşın dediği gibi uygun renkte çorap olbilir. mesela kahve tonları giyinmişsindir. ona uygun çorap olur.

siyah giyeceksin. koyu tonlar. asla beyaz giymeyeceksin,spor hariç.
  • mahone  (02.01.14 13:05:19)
kadınsanız, bahsi geçen de külotlu çorapsa, her rengin gideri var aslında. parlak bronz ten çorap hariç.
siyah bir elbise, siyah beyaz bir ayakkabı giydiyseniz gayet beyaz opak çorap kıro falan durmaz.
pembeyi de cart pembe fuşya yerine toz pembe tercih ederseniz, açık haki/kahverengi bir elbise ve koyu kahve ayakkabılarla gayet giyilir.
düz renk elbise ya da etek ceket giyerseniz, pentinin desenfile çorapları gayet güzel oluyor kışın, koyu kahve elbise ile fildişi desenfile çorap mesela.
  • alice practice  (02.01.14 13:06:02)
50 çift siyah çorabım var başka da renk yok.

  • jamalbsf  (02.01.14 13:10:37)
erkeklerde çorap ayakkabıya değil, pantolon rengine göre seçilir.
kot ve benzeri spor pantolonlarda istisna olabilir.

kadınlar için olayı alice özetlemiş.
  • blatta hiberna  (02.01.14 13:38:55 ~ 13:41:12)
pembe çorap giyen erkek "de" var sayın "bayan" hanım. size soracak değiller. doğru düzgün duyuru açarsanız kimse böyle sorular sormaz "tabii ki".

ishal rengi çorap giyin, çok moda bu yıl. kahverengi her şeyle uyar.
  • nathanieltroy  (02.01.14 15:40:40)