Numaranız hangi isimle kaydedilmiş ?

Tam çalışma mantığını bilmiyorum bu sitenin ama muhtemelen rehberde kayıtlı olan isminizi gösteriyor. Benim iki numaram da elektrikçi cemil, sünnetçi haydar gibi işim ile alakalı kaydedilmiş. Merak ettim sizlerin nasıl ? İsim soyisim mi ? Lakap mı ?

www.turktuccar.com

sadece isim.

  • baldur  (02.01.14 11:00:24)
isim ve lakap. çok ilginç :)

  • blackmamba  (02.01.14 11:02:33)
isim soyisim çıktı. soyadın baş harfini kaydeden küçük harfle yazmış nedense ona takıldım.
bulacağına ihtimal vermiyordum, nerden de girmişiz database'e kim bilir kim paylaştı.
şerefsiz denemek için ne numara girdiysem de buldu.
  • nwnd  (02.01.14 11:03:21)
benim isim soyisim babamın ise isim lakap. yalnız telefon benim üzerime kayıtlı değil inanamadım şu an, acayip.

yalnız şu an iyice şoka girdim. muhasebeci arkadaşımı X muhasebe diye gösteriyor falan.
  • kırmızıkaşekaban  (02.01.14 11:03:34 ~ 11:05:13)
vay aq diyorum şu anda ufkum genişledi.

  • baldur  (02.01.14 11:06:32)
ben bütün listeyi taradım. kiminin "ahmet tatilden" kiminin "mehmet geziden"
belki insanların sırlarını bile öğrenebiliriz bu yöntemle bir şekilde. ya da onlarla ilgili ipuçları.

  • groundhog day  (02.01.14 11:06:48)
bir benim numaramı mı bulamadı lan bu?
şu an aydede gibi hissediyorum.

  • john lee hooker  (02.01.14 11:10:30)
sadece isim. çok bozuldum. çok renksiz

  • mahnita  (02.01.14 11:10:35)
cia adlı uygulamanın veritabanını kullanıyor. Programı kullanıp rehberini paylaşıma izin veren kişiler seni nasıl kaydettiyse öyle görünüyorsun.

  • cakabo  (02.01.14 11:13:50)
çok ilginç. beni isim soyisim almış. babam "rize bşk isim soyisim" olarak almış, annemi "isim hanım" olarak almış. acaba neye göre kaydedilmiş? çok garip.

  • mosakale  (02.01.14 11:14:53)
my december öğretmen diye çıktı:) sevgilimin aşkı ilanı neden yok neden...

  • my december  (02.01.14 11:14:54)
kim yapmış bunu nası yapmışlar herkesin rehberini çalmıışlar:D

  • allstar  (02.01.14 11:18:54)
annemin numarasını ve kendi numaramı yazdım, başına 0 koyarak ve de 0'sız, ikimiz için de hiçbir şey bulamadı. bir kişi bile yok muymuş yani cia kullanan? sorsan rehberdeki herkes nerd, geek. amına koyduklarım ya.

  • der meister  (02.01.14 11:27:42)
Bilgi cagi gotumuze girecek

Adim soyadim buyuk harfle baslamis, noktalar tam turkce karakter olaymis . Cok ozenle kayit edilmisim rehberlere.
  • cecilia  (02.01.14 11:31:13 ~ 11:40:19)
Bir program var, o programı kullananların cep telefonunda nasıl kayıtlıysan öyle çıkıyor ismin. Mesela ben bir ara eleutheiros(avukat yiğeni) olarak çıkıyordum :)
Bu programı kullanan 3 kişide kayıtlıysam ve ikisi beni ad-soyadımla kaydedince isminiz öyle kaydediliyor.Yani çoğunluk nasıl kaydettiyse.

  • eleutheiros  (02.01.14 11:33:57)
isim artı yanında snf yazıyo. galiba sınıftan biri böyle kaydetmiş beni :)

  • benoyledemekistemedim  (02.01.14 11:34:20)
TAHMİNİM ŞU YÖNDE:

Yeni çıkan akıllı telefonlarda rehberi yedekle tarzı programlar var.Yedekliyosun rehberi programı onu bi yerde saklıyor(dropbox gibi) rehber silinse bile ordan geri yüklüyorsun.Şimdi senin numaranı kaydeden biri rehberini yedekleyince senin numara adamları database e gidiyor.
  • allstar  (02.01.14 11:50:52)
zenc hanım makinacı yazmış. hep iş hepi iş biri de aşkım hayatım yazaymış ya :/

  • zenc  (02.01.14 11:54:00)
isim soyisim mba yazıyo. yüksek lisanstan birinin rehberinden buldu sanırım

  • esek sipasi  (02.01.14 11:57:30)
muhtemelen bu duyurudan gördün: eksiduyu.ru

yazdık ya orada tam çalışma mantığını :) cia isimli uygulamanın veritabanından sorguluyor. bu cia isimli uygulama nereden alıyor bunları dersen uygulamayı telefonuna kuranlardan *izinli* bir şekilde alıyor.

yani soruyor sen şimdi bu uygulamayı kullanıyorsun yararlanıyorsun ama sen de rehberini paylaşıma açıp katkıda bulunmak ister misin diyor. kullanıcı evet derse onaylarsa rehberini paylaşıma açmış oluyor hayır derse açmamış oluyor.

izinsiz alma gibi bir şey olsa zaten ne google play'de barınabilir ne de apple store'da barınabilir.
  • disfori  (02.01.14 12:04:13)
Tek isim cikti bari nerden oldugunu bileydim :)

  • herseyi birakip gitmek istiyorum  (02.01.14 12:06:07)
İsim soyisim yazıyor ve kesin cia uygulamasından alınmış. ama süper bişi ya :D

  • volkanaydin152  (02.01.14 12:11:35)
çökerttiniz la siteyi :D

  • cursor  (02.01.14 12:12:46)
Adim soyadim cikti sadece ama soyadimda turkce karakter kullanmamis nedense. Abimde ise ismi ve yaninda firma adi yazdi sasirdim

  • duzsac  (02.01.14 12:20:12)
'ıssız adam4' diye bir şey çıktı. bir anlam veremedim.

  • hepiniz oleceksiniz  (02.01.14 12:34:56)
yaqisikli_cocuq

  • hain kostokk  (02.01.14 12:49:55)
@isim olarak kaydetmişler beni. enteresan

  • orijinal nick bulamadim  (02.01.14 13:07:58 ~ 13:08:25)
Tam ad soyad şeklinde kayıtlıyım. Birden fazla kişide farklı şekilde kayıtlıysa ne oluyor şimdi?

  • arnold schwarzeneger  (02.01.14 13:23:21)
isim ve soyisim.

  • lathspell  (02.01.14 13:25:27)
bunlar değil de.. kız arkadaşımın telefonunu yazınca niye "denizli emlak" çıkıyor laaağğn! :(

  • eleutheiros  (02.01.14 13:34:12)
benimkini bulamadı :)

  • trikotilomanyak  (02.01.14 14:26:07)
hehehe, çok eğlendim.

isim+cim cıktı. annem sanırım.

başkalarının numarasına bakmak çok eğlenceli. Birinin 3.katta oturduğunu öğrendim mesela. Ad Soyad 3. kat çıktı hehehe
  • inawen  (02.01.14 14:51:48)
isim ve soyad çıkıyor. biraz kilolu bir arkadaşımı "Titanic Duygu" diye kaydetmişler asdhsasjsfds

  • slm  (02.01.14 15:01:47)
isim soyisim

  • xenophobe  (02.01.14 16:13:23)
çok tehlikeli lan. polis 2 arkadaşımı arattım ve "isim cevik" "teror isim" çıktı. istihbaratçıları rehbere "isim istihbarat" diye kaydetcek mallar kesin vardır..

  • mosakale  (02.01.14 20:10:17)
isim soyisim. lakabimda var halbuki :(

  • modlar bu benim feykim silebilirsiniz  (02.01.14 20:22:51)
şimdi bizi bu sekilde rehberine kaydeden kim, ben onu anlayamadım.

  • mftf  (02.01.14 20:30:54)