eeose sakal serumu hk.

yaş 20 oldu hala sakal çıkmadı. abimde de bu olay vardı ondada bu yaşlara kadar pek çıkmadı. her neyse bu eeose sakal serumu varmış kullanıp faydasını gören var mı?

not:kılda keramet olsa götte çıkmazdı cılar uğramasın sakalı ciddi anlamda istiyorum

arkadaşım kullanmıştı bu ürünü. öyle aşırı bir değişim olmadı ama değişim kesinlikle oldu.

bu arada cidden sakalsız olmaz. sakal candır yahu.
  • empati kuramayan psikolog  (02.01.14 01:42:29)
ciddi düşünüyorsan git bi konuş.ehemehe

vardır bir kerameti bu kadar bi fiyata satılıyorsa.ama bence sarımsak sür.
  • katusha  (02.01.14 01:42:37)
soruya cevap olmayacak ama bende de sakal yok (gibi). memnundum, sakallarım seyrek dağınık ve ince. ancak şöyle bir gerçek var derim hassas, kuru. sakalları sıfırlayınca veya ters jilet vurunca hop irindi, sivilceydi. kendi evimde değil arkadaşta yatıp kalkıyorum bir hafta sivilce basıyor suratı. sakalım çok olsa ne b.k yerdim ben?

demem odur ki sakal olmamasının da avantajı var. avantajdan ziyade sakalın olmamasında bir neden var. eğer cildin vs de kaldırmıyorsa bulaşılmamasında fayda var kanaatimce.
  • wiillii  (02.01.14 01:50:26)
fabrika ayarları ile oynamanın gereği yok.

  • killerbee  (02.01.14 01:58:24)
keşke benimde çıkmasaymış 20ye kadar.özendim valla.şimdi istesem 6 aya zz top herifleri gibi olabilirim ama harbiden sakalsız olmak daha iyi olurdu diye düşünüyorum.sende de çıkar ama az çıkar makbul olur hem.

  • enginornek  (02.01.14 09:56:50)