Çantanızda ne var?

Sabahtan beri melül melül dolaşıyorum internette. Halbuki yarın 3 tane sınavım var.

Son 2 saattir şuna sardım. www.flickr.com

Merak ettim duyurunun çantasında üzerinde daimi olarak taşıdığı/bulunan neler var?

-Sigara kullanmıyorum ama çakmak lazım oluyor
-O tokayı geçen ay bi barda masanın üstünden almıştım. Çeşitli kereler arkadaşlarımın üzerine takıp yolluyorum ama tekrar geri geliyor bana
-Anahtarlığı baya uzun süredir kullanıyorum 6+ sene oldu

sigara, çakmak, selpak, ıslak mendil, kitap, parfüm, yedek şarj aleti, güneş gözlüğü, cüzdan. üşenmedim saydım

  • dulcinea  (02.01.14 00:11:34 ~ 00:12:06)
laptop + elektrik kablosu, bir adet kablosuz mouse
not defteri, uçlu kalem, uçlu kalem ucu, silgi, pilot kalemler
farklı renklerde 4-5 tane board marker

cüzdan, anahtar, çakmak, telefon, kulaklık filan montumun muhtelif ceplerinde olur.
  • king lizard  (02.01.14 00:11:45 ~ 00:12:10)
cüzdanla telefon.
gerisi hallolur.

  • sistem enkazı  (02.01.14 00:12:45)
cüzdan, telefon, ıslak mendil, makyaj malzemelerinin bulunduğu diğer minik cüzdan, diş fırçası, diş macunu, parfüm.
edit: bboşalttım bunlar varmış:

img31.imageshack.us
  • neferkitty  (02.01.14 00:15:28 ~ 00:36:27)
Olm böyle de hiç eğlenceli olmadı lan. İnsan bi keps falan paylaşır. O son (benim kaçırdığım) duyuru kepsleşmesinden sonra keps paylaşmamaya yemin mi ettiniz aranızda.Bari sağdan soldan bulup benim diye paylaşsaydınız.

  • raskolnikov2  (02.01.14 00:19:21)
yedek şarj, yedek telefon pili, çok maksatlı çakı, cüzdan, telefon, kalem, defter, selpak, anahtar.

  • kyha  (02.01.14 00:20:48)
olm yapmayın böyle şeyler lan. flickrdekiler çok ilham verdi, gittim çanta bakıyorum asostan.

hangisi iyi sizce?
1- www.asos.com

2- www.asos.com

3- www.asos.com

4- www.asos.com

5- www.asos.com

2 favorim gibi, yorumları bekliyorum. takipteyim.
  • tek terk  (02.01.14 00:21:20)
3 adet kalem(dolma kalem, tükenmez kalem ve uçlu kalem), ajanda, kitap(en az bir adet), anahtar, dergi(cnbc-e, ot, men's health, postkolik gibi dergilerden en az biri), netbook ve adaptörü, kafaüstü kulaklığım ve kılıfı (benim alet biraz büyük -o anlamda değil olm-)), mendil, parfüm, bazen de üst baş.

edit. tek terk, 2 +1.
  • papillon7  (02.01.14 00:21:46 ~ 00:25:31)
Olmazsa olmazlar: telefon, cüzdan, sigara, çakmak ( bu olmasa da oluyor), kulaklık, güneş gözlüğü, telefon şarj aleti.

Çantamda genelde olanlar: yukarıdakilere ek kitap, kalem, parfüm, tablet, t-shirt, el kremi, poşet çay/kahve, ufak defter,
  • ontheroad  (02.01.14 00:23:09)
sağ cep tel, sol cep şirket tel. arka cep cüzdan. mont sağ cep mp3 player, sol cep anahtar. mot iç cep bozuk para.

  • japon askeri  (02.01.14 00:29:50)
bugun cantamda sunlar varmis:

genelde ek olarak mendil, sarj aleti, kucuk ayna oluyor.
neden yanima hesap makinasi aldigimi bilmiyorum.

edit: kimse keps koymamis ben de kaldiriyorum.
icinde olanlar: kitap, defter, kalem, cuzdan, anahtar, ruj, gozluk, pasaport, allik, toka, hesap makinasi ve metro karti
  • little miss rejectee  (02.01.14 00:29:55 ~ 01:00:56)
cüzdan, anahtar, telefon gibi standart donanım haricinde daimi olarak,
selpak, minik diş fırçası ve macun, ayna, minik tarak, şarj aleti, kulaklık, ayna, küçük tarak, minik boy diş fırçası ve macun, aşırı kuru havadan dolayı el kremi ve dudak nemlendirici. bir de kitap veya tablet.

  • quasiromantic  (02.01.14 00:31:44)
ayakkabi (sporda kullandiim icin tasimak zorunda kaliyorum her gun)
yedek camasir
yedek tshirt
corap
dergi
anahtar
bozuk para
kalem
kagit mendil
karda bot kaymasin diye altina taktigim musta benzeri bi aparat
deodorant
parfum
dis fircasi
dis macunu
krem
cuzdan
iphone sarj kablosu
iphone yedek sarji
ipod
listerine
wax
bere
atki
gunes gozlugu
  • rentts  (02.01.14 00:48:45 ~ 01:12:16)
normal bir öğretim günü:

-dolmakalem yedek kartuş. mürekkep çözücü kalem. geodreieck
-selpak
-cüzdan
-yağmurluk (çanta için olan)
-kindle ve kılıfı, kulaklık, gerekiyorsa telefon haricinde ipod.
-kimi zaman el feneri (akşam bisikletle ne olur ne olmaz.)
-anahtarlık
-defter kitap
-kesik parmak eldiven
opsiyoneller
-3 metrelik 1,5 ton kapasiteli ip. ince
-2 karabina, çakmak, maket bıçağı
-kesik parmak eldiven
  • wiillii  (02.01.14 00:54:13)
kalem silgi açacak hariç seninkinin aynısı...

  • 9kuyruklukedi  (02.01.14 01:03:56)
çanta kullanmıyorum.
telefon cebimde, cüzdan elimde.
burada yazılanları görünce özendim valla.
  • kendi dugunune gitmeyen kamber  (02.01.14 01:30:00)
macbook air, şarj aleti, 2 telefon, onların şarj aletleri, telefona uygun lens (foto makinası diyelim), onun şarj aleti, 2 adet usb flash disk, voltaj çevirici fiş, kulaklık, göz damlası, yüz için 2 krem, 2-3 kalem, not defteri. normal bir iş günü böyle. eğer şehir dışına falan gideceksem çok daha dolu oluyor içerisi. karı gibi çanta taşıyorum yani tabiri caizse. kremler falan bile var. mecburiyet.

  • roket adam  (02.01.14 07:56:49 ~ 07:57:38)
www.facebook.com
bunlarda belki ilgini çeker

  • jedilance  (02.01.14 12:14:08)
@divit

gazoz açaçaaanı kuzenimden hacıladım. kimselere vermem! çok pratik

@jedilance

eyvallah hocam. çaktım hemen laykı. güzelmiş.
  • raskolnikov2  (02.01.14 14:57:18)
  • kyha  (14.01.14 23:48:27)
Telefon, kitaplar, tabanca, işle ilgili evraklar, mendil, su, dergi, pipo, tütün, çakmak, kartlar, defter.

  • Solem  (14.01.14 23:52:55)
Cüzdan
Anahtarlar
Ruhsat
Kalem
Not Defteri
Güneş Gözlüğü
Eldiven
Boyunluk - Atkımsı
Kulaklık
Şarj Aleti
Diş fırçası
Deodorant
Troid ilacım
Pudra-Ruj ikilisi
Dudak koruyucu zımbırtı
  • amelie poulain  (15.01.14 00:05:40 ~ 00:07:30)