Beşiktaş/ Kadıköy Hattında iyi berber

Arkadaşlar Adanadan geldim ve bir süre daha buradayım saçlar iyice kabardı. Önerebileceğiniz makul fiyatlı bir berber var mı ?

12 senedir gittiğim berberi söyleyebilirim.Beşiktaş erkek kuaförü.yeri bahçeşehir ünüiversitesinden barbarosa çıkan yolda (serencebey yokuşunun altında ).fiyat konusuna gelince sanırım 20 tl idi en son yıkama fön dahil.ama fön çekmezse sanırım daha ucuz olur.6 kişi çalışıyor.girince en sondaki şenol abi sahibidir ve iyi saç keser.o dolu olursa girişteki bülent abi de iyi keser ve muhabbettir.

  • şapkasız çıkmam abi  (01.01.14 22:45:03)
beşiktaş'ta asariye caddesinde 50 mt yukarıda solda b&m kuaför. saç kesimi en son 12-13'tü. yıkama ile beraber 17-18 falandı.

  • i ve been mistreated  (01.01.14 23:04:14)
@şapkasız çıkmam abi ile aynı öneride bulunuyorum ben de. Beşiktaş Erkek Kuaförü diye geçiyor yanlış hatırlamıyorsam. Şenol abi iyidir.

  • iustitia omnibus  (01.01.14 23:08:58)
kadıköy-çırak
30tl

  • try again fail again fail better  (01.01.14 23:28:48)
Taksim de istiklal'e gir, ilk sol da iş bankasının olduğu sokakta 50 mt ilerde sağda iki merdiven aşağı inerek girilen Şenel kuaför. İki kardeş işletiyor. Birol ile Erol. Mercan dede'nin berberi , öyle düşün. 15 tl gibi de fiyatı var. Genellikle randevu ile çalışırlar. yine de şansını dene.

  • denemebirikiüç  (02.01.14 00:25:16)