yol müzikleri

yarın uzun bir yolculuğa çıkacağım. mp3'üme bir ton yol müziği eklemek istiyorum. indie ve alternative türevinde(classic rock da kabulüm) birçok müziğe ihtiyacım var, yol uzun. fikir vermesi açısından şu üç parça kıvamında bir adamım. aklınıza gelenleri yazıverin hadi. şimdiden teşekkür ederim.
www.youtube.com

the kinks'in "face to face" ve "something else by the kinks" albümlerini indir, kafadan 3 saat götürür. arada bunlar yüzünden yolculuğa çıkasım geliyor.

  • halim selim  (01.01.14 20:49:00)
  • thujone  (01.01.14 20:51:03)
www.youtube.com

grateful dead- american beauty albumu ful
dire straits- sultans of swing albumu ful

ilk akla gelenler, eksikleri var aklıma gelmeyen

ekleme

the kinks evet kesinlikle katılıyorum
camel-rajaz ful
midlake-the courage of others album ful
sigur ros- agaetis byrjun
sigur ros- valtari
explosions in the sky-the earth is not a dead cold place
www.youtube.com

  • nwnd  (01.01.14 20:56:00 ~ 21:15:14)
  • hayir bu koyden olsam nolcak  (01.01.14 22:27:13)
benden yolculuk şarkısı isteyenlere hep bob dylan, tom waits, leonard cohen ve türevlerini öneririm.

bob dylan - like a rolling stone (olmazsa olmaz), shelter from a storm, blowin' in the wind, tungled up in blues, knockin' on heaven's door, one more cup of coffee, mr. tambourine man, the tmes they're a-changin'

tom waits - old shoes, ice cream man, ol' 55, i hope i don't fall in love with you, walk away

leonard cohen - a thousand kisses deep, dance with me to the end of love

jeff buckley - hallelujah

eddy arnold - the tennessee plowboys, time's a gettin hard

styx - boat on the river

manu chao - clandestino, desaparecido, mala vida

sting - englishman in new york

bob marley - one love, alalala song

system of a down - lonely day

elvis presley - johnny b. goode, your groovy self

matisyahu - one day

ricky martin - livin' la vida loca, maria, la bomba

senin attıklarına bakmadan yazdım. türler ve şarkılar biraz karışık oldu.
  • papillon7  (01.01.14 22:58:33)