3D tvde nelere dikkat etmek gerekir ?

selamlar

yakın zamanda evin salonu için bir tv almayı düşünüyoruz. 1500-2500 tl arası alabiliriz. izleyeceğimiz uzaklık 2 metre civarı. 3D olsun diyoruz. bunlar tabi tercihler. çok fazla bilgimizde yok son dönemdeki tv özellikleriyle ilgili. marka olarak lg,samsung,philips mantıklı sanırım. tercihler dışında tv alırken nelere dikkat etmek gerekir ? ve maks 2500 tl bütçeye göre en mantıklı seçim nedir sizce ? değerli fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

3d niye aliyosunuz onu anlamadim.
tamamen olu bi teknoloji.
daha bugune kadar alip da adam gibi kullanan gormedim.
gereksiz. aldiginiz tv de 3d ozelligi olup olmadigi cok da onemli bisi degil yani.
full hd led olmasina dikkat edin. wifi kullancaksaniz dahili wifi si olsun. ve film indirip izlerim diyosaniz usb den mkv oynatabiliyor mu onu sorun ve dts sesleri cozebiliyor mu? bunlar onemli.
marka olarak da samsung dan sasmayin derim.
  • rentts  (01.01.14 20:23:40)
3D başta eğlenceli geliyor arada bir de hobbit vs izleniyor işte.. çok gerekli mi, değil ama ucuz tvler bile 3d olmaya başladı zaten.

2m mesafeye ne olur emin değilim, bizim 3.5m'ye 42inch uygun deniyor gerçi 47de olabilirmiş bence..Ama tabii SD yayın izlerken kötü olur büyüdükçe(ve mesafe azken)

3D önemliyse, pasif gözlüklü led tv alın yani Lg ya da Philips'e bakın(Vestelde de vardı, başka markalar da geçti mi bilmiyorum)
  • rodriguez2  (01.01.14 20:30:36 ~ 20:31:09)
forum.donanimhaber.com
en ucuzundan,çok büyük ekran ve full hd olsun. bilindik yabancı marka olsun, gerisi önemli değil.

  • hasmetizm  (04.01.14 07:25:42)