bu adam sapık mı troll mü

eksisozluk.com

nasıl bir zihindir nasıl bir sapkınlıktır

ikisi birden olmuyor mu (:

  • Ufuk  (01.01.14 17:49:16)
ahahah çok güldüm lan. troll olduğu o kadar belli ki. o yüzden güldüm zaten.

  • sen git ben geliyorum  (01.01.14 17:50:21)
leş troll

  • neo ahrar  (01.01.14 17:51:21)
hem troll hem sapık, @yapma volkan 93-94 sonraki nesil embesil diyerek genelleme yapamazsın.

  • volkanaydin152  (01.01.14 18:01:38)
Troll'ükte yeni bir yaklaşım sergilemek, bir çığır açmak istemiş ama yok, daha gidecek yolu var abileri, ablaları. Kimbilir, belki o da ileride saygı duyacağımız, ağına ne sazanlar düşürecek, çok canlar yakacak bir troll olacak.

  • aychovsky  (01.01.14 18:04:55)
"çanakkaledeki yaşlı çifte yardım etmiyoruz" diye bir başlığı başlatan biri kendisi. zaten troll listemdeymiş, entry'i niye göremediğim anlaşıldı.

orço bu, orço. troll falan değil.
  • pain of liberation  (01.01.14 18:06:26)
troll. bir başka örneği için:
(bkz: çizme içinde kedi sikmek)

  • slm  (01.01.14 18:15:27)
valla 'ben buna gülmek için fazla kaliteliyim adamım' moduna girmeden ve arkadaşın troll olduğu hesaba katılarak okunursa, yaptığı tasvirler gözümden yaş getirecek kadar komik.

ha bu demek değil ki ben caretta caretta sikmek isteyen bi manyağım.
  • Mackinaw  (01.01.14 18:19:25)
aklı sıra komiklik yapmış arkaaş. "he amk çok komik" denilesi cinsten, belki diyen çıkmıştır, okumadım entryleri.

volkanaydin152, "yapamazsın" değil, "yapmamalısınız" olmalı.
  • papillon7  (01.01.14 18:29:30)
böyle bir şeyi yazacak adam net sapıktır. sapıklığını da trollük kisvesi altında sürdürüyordur.

hiç demeyin şimdi dikkat çekmek için yazmış rererö. dikkat çekmek için yapılan/yazılan şeyleri mazur görmeyi size öğreten televizyonların sesine kulak vermemeyi öğrenin tekrar bence.
  • knight of cydonia  (01.01.14 18:29:58)
@papillon7 ''"yapamazsın" değil, "yapmamalısınız" olmalı.'' değil, "yapmamalısınız" olmalı bence. demeniz gerekiyor bence.

  • volkanaydin152  (01.01.14 20:53:57)