sucicegi oldum bi oneriniz var mi?

meger (git: www.eksiduyuru.com) su cicegi cikariyomusum. simdi her yerim deli gibi kasiniyo kasimamaya calisiyorum. dr ilac verdi ama yabanci memlekette bugun acik eczane yok. verdigi ilac benim organlarimi etkilemesin diye. onun disinda ne yapabilirim, iyi gelecek bir sey var midir? ulan 25 yasinda su cicegi oldum ya super

ateşinin yükselmemesine bak.

patlıtırsan o kabarcıkları iz kalır patlatma sakın.
  • katusha  (01.01.14 16:24:03)
Gecmis olsun, su kiz da sizin gibi. evrelerini de fotograflamis :

imgur.com

O kasinan tenine dokundugu icin de, bir iki tane is kalmis, aman dikkat
  • comptrol  (01.01.14 16:36:41)
uyurken kabarcıkları patlatma ihtimaliniz çok daha yüksek. ona bi çare bulmanız lazım. eldivennen filan mı yatsanız acaba?

  • compadrito  (01.01.14 16:41:02 ~ 16:41:28)
Bu yaşta da bayağı zor oluyordur herhalde. HAfif şeyler ye, sıvılar iç. Bu yaştan sonra suçiçeği ilaçları biraz organları kurutucu olabilir, o yüzden bol su. Kaşıntılar için calamine losyonu zararsızdır ve iyi de gelebilir.

  • aychovsky  (01.01.14 16:42:10 ~ 16:42:34)
simdilik yuzumde 3-4 tane var. umarim yayilmazlar. sans eseri yuzum pek kasinmiyoe ama vucudumdaki kabartilar daha cok kasiniyor. gerci yarin ne olacagi bilinmez cogalabilirler.

  • clementine  (01.01.14 16:43:35)
geçmiş olsun arkadaşlar söylemiş patlatma onları aman.

  • basond  (01.01.14 18:09:59)
et süt yumurta yeme.

  • Sir Anthony Hopkins  (01.01.14 19:56:04)
fena kaşınır sakın kaşıma, patlatma. ben çocukken geçirdim, kaşıma demekten anlar mı çocuk, doktor kaşımamalıydın demişti.

  • rock n roll  (01.01.14 19:59:02)
kaşıdıkça yayılır ve iz kalır sakın kaşıma+ 1

ben çocukken ayağımın altında bile çıkmıştı ve üstüne bastıkça bile kaşınıyordu halinden anlıyorum geçmiş olsun.
  • neferkitty  (01.01.14 23:13:49)