Zirve bir masaüstü PC toplar mısınız?

Toplama "power gaming" makina yapacağım. Ram olsun, anakart olsun, işlemci olsun tavan parçaları bir araya getirebilir misiniz? Bütçe 8000 TL

cpu: i7 4770k
mb: gigabyte z87x-oc
ram: corsair vengance 2x8 gb
gpu: gtx 780 ya da r9 290la cf ya da sli yapabilirsin
hdd: ne kadar gerekeceğini düşünüyorsan o boyutta ssd (samsung 840 ya da corsair neutron gtx falan)
psu: 850+w kaliteli bir psu iş görür burda psudan çok anlamıyorum açıkçası ama marka olarak corsair, seasonic falan önerebilirim
soğutma olarak su soğutma seçebilirsin fakat onun olayı apayrı, ya da sadece cpuyu soğutmak için kitler var(cooler master seidon 120m mesela) o güzel olur açıkça
kasayı zevkine göre bir şeyler alabilirsin

Topladıktan sonra biraz oc ile 1000 beygir gücünde sistemin olur, fiyatları araştırmadım tavan parça yazdığın için
  • rastocasdelay  (31.12.13 14:50:51)
Module Description
Aurora Alienware Aurora Desktop

Operating System Windows® 7 Ultimate, 64Bit, English
Processors Intel® Core™ i7-4960X Extreme Processor (6-cores, 15MB Cache, Overclocked up to 4.3GHz w/TurboBoost)
Memory 32GB (4 X 8GB) Quad Channel DDR3 at 1600MHz
Video Card Dual NVIDIA® GeForce® GTX 780 graphics with 6GB total (2x 3GB) GDDR5 - NVIDIA SLI® Enabled
Hard Drive 512GB SATA 6Gb/s Solid State Drive
Chassis Alienware Aurora
AlienFX AlienFX Color, Quasar Blue
Optical Drive Single Drive: Dual Layer Blu-ray Reader (BD-ROM, DVD±RW, CD-RW)
Sound Card Integrated 7.1 Channel Audio
Liquid Cooling Alienware Aurora with Premium Liquid Cooling
Avatar Alienhead 3D
Support 2 Year Alienware Enhanced Support
Accessories Batman: Arkham Origins FREE with purchase of select GeForce GTX GPU-powered desktops
Operating System Recovery Options Windows 8 Recovery Disk Not Included
TOTAL: $5,118.00
  • dedi kalabaligin icinden bir ses  (31.12.13 16:14:41)
bütçen bayağı iyi fantezin yoksa hiç toplamaya girişme direkt asus rog al bence
www.asus.com
www.youtube.com
  • zombie0  (31.12.13 18:18:12 ~ 18:22:24)