Tivibu Player Açılmama (siyah ekran) sorunu

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(UZUN GİBİ GÖRÜNÜYOR AMA LÜTFEN ÜŞENMEYİN, DETAYLI ANLATAYİM İSTEDİM)

Arkadaşlar selam...

Aşağıdaki caps'te de görüldüğü gibi Tivibu Player'a tıkladığımda bu şekilde kalıyor... 30 dakika da geçse ilerlemiyor, login ekranı gelmiyor...

Bunun için Google'da milyon tane foruma baktım... Önerilen her şeyi uyguladım...
Özel uninstaller programları ile Silverlight'ı kaldırdım, registry kalıntılarını komple sildim, appdata (eueheh nick'im ile aynı oldu), appdata kayıtlarını sildim, sanki bilgisayara silverlight hiç kurulmamış gibi kökünü temizledim...
Arkasından aynı şekilde Tivibu Player'ın da kökünü temizledim...
Sonra ikisinin de en güncel sürümünü kurdum, yine çalışmadı, aynı sorun oldu...
Yine köklerini temizledim, Stabil çalıştıkları versiyonlarını yükledim, yine aynı sorun oldu, yine aynı sorun oldu...

1 aydır Tivibu Player programından Tivibu'ya bağlanamıyorum...

Browser üzerinden www.tivibu.com'dan bağlandığım zaman bir sorun yok... Gayet güzel çalışıyor...

ŞUNU DA ÖNEMLİ BİR NOT OLARAK BELİRTEYİM: Bu sorun laptop bataryada çalışırken bataryanın bitmesi ve laptopun "şak" diye kapanması sonucu oldu... Hani "Windows is shutting down" ekranı gelip de windows yavaş yavaş kapanmadı... "Şak" diye kapandı... Ve sonra bu sorun oluştu..

bir teknik bilgi daha... Bu şekildeki Siyah Ekran'da kalan Tivibu Player sağ üstteki Kapat (X) butonundan da kapanmıyor... İlla ki Task Manager'a girip "End Process" veya "End Process Tree" yaparak kapatabiliyorum...

-----

Çözüm ne sizce... Daha önce bunu yaşayan var mı... Google'da bu sorunu yaşayan bayağı ama bayağı kişi buldum, ama çözüm önerilerinin hiç birisi bana yaramadı...

Teşekkürler şimdiden...

CAPS: i.imgur.com (bööööyle kalıyor, açılmıyor program)

tivibu şu an açılmıyor.

  • omer gibi  (31.12.13 00:16:06)
yooo açılıyor...
benim olay başka yaaa...
teknik sorunu soruyorum ben...
  • appdata  (31.12.13 00:39:54)