24 Saat İçinde Harcayacak On Bin Liranız Olsa

Selamlar.

Şu andan itibaren 24 saat içinde harcamanız gereken 10 bin lira nakit paranız olsa ne yapardınız? Kenara atmak yok ama, 24 saatin sonunda harcamadığınız kısmı geri alınacak atıyorum. Yılbaşı özelinde cevap vermek zorunda değilsiniz, yılbaşı olmayan herhangi bir gün gibi de düşünebiliriz.

sanki 10 mlyar dolar ne var bunda
istinye parka git 3-4 magazadan alisveris yap biter zaten:)

  • rentts  (30.12.13 23:25:20)
bi kaç almak istediğim kıyafet var onları alırım.
evime bir kaç eşya alırım.
telefon ve ipad alırım.
  • cemiyetin unlu simasi  (30.12.13 23:27:52)
Elektronik oyuncak alırım.

  • dusunuyorumoyleysevurun  (30.12.13 23:28:44)
10 bin liralık benzin alırım

  • GibsonRules  (30.12.13 23:29:39)
Bilgisayarıma yeni parçalar alırım. ssd(300 tl) + ekran kartı (2.000 tl civarında)

Şimdiden yaza tatil rezervasyonu yaptırım.

Geri kalanıyla da dolar fln alırım.

Ayrıca başlığı okuyunca rahmetli Michael Jackson geldi aklıma. Haber olmuştu 1 saat içinde 1 milyon dolar harcadı bir mağazada diye.
  • sadecece  (30.12.13 23:32:09)
10bin liralık altın alırım. olmaz mı? kaçak güreş mi oldu bu?

  • godsparticle  (30.12.13 23:32:14)
motosiklet alabilirim bak en mantiklisi o.
guzel bi vespa gelir o paraya.

  • rentts  (30.12.13 23:32:32)
alienwire alırım.

  • in search we trust  (30.12.13 23:32:32)
çamaşır makinesi, sağlamından bir televizyon, preysteyşın ve onun için 8-10 tane oyun alırım. bi de puf koltuk falan o tarz bi şey. sanırım 5 bin kadarı bana kalır... rusya'ya bilet alırım, hostel rezervasyonu yapıp kredi kartından falan öderim. kalan parayla da altın maltın alırım.

rusya'ya gitmeden önceki gün altını bozdurur, alır o parayla 1 hafta falan rusya tatili yaparım. petersburg'u, moskova'yı görürüm. daha fazlasına yetmez herhalde.
  • der meister  (30.12.13 23:32:51)
dolar alırım, altın alırım falan diyen arkadaşlar; "3 dilek hakkın var" diyen cine de "sınırsız dilek hakkı istiyorum" diyorsunuz di mi? ne mızıkçı adamlarsınız lan :)

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (30.12.13 23:34:04)
1 saatte de harcanir, yapan var.

  • little miss rejectee  (30.12.13 23:37:15)
tiksindim kendimden. altın alırım dediydim. iğrenç bir adamım.

mantıklı cevap vereyim. gider xbox alırım bir de adam gibi televizyon alırım. bilgisayar monitorundan hallice bir televizyonum var xbox tek başına çözüm değil.
  • godsparticle  (30.12.13 23:37:30)
salih abi mantığıyla 23 posta ediyor. 23 * 200 dolar = 10000 gibi bir denklem var ortada. ben bir seferde 23'ünü birden kullanır, hayatımın orgy'sini yaşardım.

  • uckac  (30.12.13 23:39:55)
Bir yakınımın babası hasta, ameliyat için bayağı bir para gerekiyor. DOğrudan ona verirdim, açık bile kaldı şimdi.

  • aychovsky  (30.12.13 23:41:12)
borçları öderim.

  • xenophobe  (30.12.13 23:45:53)
altın mızıkçılığa giriyorsa 10.000lik piyango bileti almak da mızıkçılık olur di mi? ya da bir yerlere ortak girmek, sermaye oluşturmak vs. vs.

o zaman kuralına göre oynayalım. bilgisayarımı açar, almak istediklerim listesini toplarım. o zaman max. 5k tutar. bizim bütün aileye bölüştürür kıyafetti şuydu buydu gönüllerince bırakırdım onlar da 4ü geçemezler zaten.

son biri de ihtiyacı olan bir arkadaşa veririm.

ha bir de yarışmadan vesaire değil direkt öyle random seçilip böyle bir uygulamaya giriyorsam da kabul etmem. kesin bi bit yeniği var deim reddederim. hoş sonradan üzülebilirim ama kabul etmem öyle pek. avlarlar adamı valla.
  • wiillii  (31.12.13 00:08:16)
minnesota-dallas üst
memphis-chicago 1
detroi washington 1

tempobet
  • pinkman1  (31.12.13 00:19:18)
mudo'dan mobilya alırdım.

  • m e l t e m  (31.12.13 00:21:46)
yani çok saçma gelebilir ama, kardeşimin piyanousunu akort ettirirdim -adam 2000 dolar mı ne istiyor sanırım ya da 1000, öyle bir şey. dolar ama.. -

sonra, aslında bu telefonu taksitle de alabilirim de, gm discovery alırdım -neden samsung ya da iphone değil, bilmiyorum öyle işte XD

bir de, bayağı bir kedi köpek maması alırdım sanırım, yani nasıl olsa 10000 lira mantıksız bir para, araba almak istesem alamam mesela, ha belki ikinci el dandik bir araba olabilir, tüm parama, ama öyle elime bir anda para geçiyor olması bana saçma geldi, ne bileyim hayırlı bir para değilmiş gibi. ya da enerjiye inanıyorsanız iyi enerjisi yokmuş gibi :D istediğin inancı seç beğen al. inanmıyorsan tabi daha iyi olabilir :) ama kedi köpek maması alıp öncelikle bizim ailedekilerin baktıkları kedilere -mesela teyzelerimin evde ikişer kedisi var, ikisi de bahçede kedi bakıyor, ama birinin bahçede 30 kedisi var, crazy cat lady tadında. çok zorlanıyor maddi olarak, üniversitede doçent ama maaşı yetmiyor tabi, kızı okuyor bir yandan. ha bir de bir kısmını kardeşimle kuzenime verirdim sanırım, harçlık niyetine. ha bir de annemle babama bir şeyler alırdım sanırım. yani yılbaşı olsun olmasın. ha bir de mavi jeans'den bir pantolon almak istiyorum ne zamandır yaa, mavilerim eskidi :( ha bir de bir çift converse beğendim, onu alırdım. ha bir de bot ile mont, ikisi de eskimiş. aslında alacağım bayağı da bir şey varmış ya, baksana bitti bile para XD ama önceliğim piyano akordu ve kedi maması olurdu sanırım. aa bir de şey olabilir ya, annemlerin kredi borcuna verirdim aslında, en mantıklısı o. tamam, birinci sırada bu olurdu sanırım. annem 55 babam 62 yaşında, annem özel ders veriyor, matematik. babam da üç işte birden çalışıyor krediyi kapatabilmek için, yakın zamanda da kalp spazmı geçirdi babam, işlerden birini bıraksın en azından diye ikna etmeye çalışıyoruz ama olmuyor. o yüzden on bin liramla ilk önce o borcun bir kısmını kapardımm, belki ikna olurdu çıkmaya. korkuyor ödeyemeyiz diye, daha önce benzer bir durumda kaldı da, işsiz kaldı bir yıla yakın, inanılmaz borcumuz vardı, ev gitti, araba gitti, gene aynı şey olmasın.
  • pasp  (31.12.13 00:51:35)
bir sürü uçak bileti alırım.

  • minguinho  (31.12.13 01:28:49)
sahngri la'dan bi suite tutarim = 3k
2 tane orta kalite manken ayarlarim = 5k
10 gr kokain alirim = 1k

gerisi de ivir zivir masraf olsun iste.
  • modlar bu benim feykim silebilirsiniz  (31.12.13 10:45:00)
Güzel bir masaj ve cilt bakımı yaptırırım.Galatasaray hamamına gider göbek taşında yatarım. Kese attırırım şöyle pambık gibi olurum.Sonra güzel bir restoranda arkadaşlarımla mükellef bir yemek yerim. Bir sürü kitap ve cd alırım.(Kendime ve arkadaşlarıma).

  • old possum  (31.12.13 10:50:33)