İstanbul'da nereden puro alınır? (mümkünse Taksim civarı)

Merhabayın,

Malum yarın yılbaşı gecesini eda edeceğiz. Hindiler, çokolatlar, envai çeşit alkollü içki, mezeler, salatalar falan ayarlandı.

Taksim'de bir arkadaşın evinde partimiz var. Ben de naçizane single malt viskimi alıp gideceğim allah kısmet ederse.

Sorum şu: Taksim civarında nereden puro bulurum? Normalde puro içen bir insan değilim, hatta sigarayı da inanılmaz derecede azalttım ama azıcık serserilik yapayım diyorum. Bir buldurun lütfen (captain black gibi bir şey aramıyorum.)

Teşekkürler. Ayrıca herkese şimdiden sağlık, neşe, bol kazanç ve huzur dolu bir yeni yıl diliyorum!!

taksimdeki bütün büfelerde vardır hemen hemen. çiçek pasajında bulabilirsin ayrıca sanıyorum.

  • emfuzi  (30.12.13 23:19:03)
küba purosu gibi bir şey bakıyorum. Bulabilir miyim ki büfelerde?

  • dusunuyorumoyleysevurun  (30.12.13 23:19:49)
Neredeyse hepsinde bulursun. Hadi cenbatliğin tuttu bulamadın, çiçek pasajında her çeşidini bulursun.

  • ack3000  (30.12.13 23:20:43)
her yerde bulursun :) istediğin boy bulursun. tütüncülerde daha çok çeşit vardır sadece. che filan. backwoods alabilirsin. beşli...

captain black bulmak daha zor hatta.
  • supergirl  (31.12.13 01:35:20 ~ 01:35:29)
Çok geç oldu ama yinede arayan arkadaşlar için yazayım ,
büfelerden puro almayın , purolar özel nem odalarında saklanması gereken ürünlerdir ve büfelerde satılanlar sahte ürünlerdir.

Türkiye'de bu işi resmi yapan che markasından bile yalnızca kendisine ait olan iki adet dükkanından alın.

Backwoods gibi ürünler puro değildir.

Captain black ve backwoods istiyorsanız özelden mesaj yolu ile sorun size bilgi vereyim
  • colorwithnotexist  (05.01.14 11:47:50)