piyasa da güzel telefon yok gibi

soruyorum sizce ne var şu an iyi kaliteli ve güzel olan.

LG G2 dediniz tutmadı 2 milyon bile satamamış dünyada hedefi 10 milyondu.

iphone 5s kaliteli ama ekranı küçük.

htc one desen snapdrogon 600 de tıkanmış kalmış.

sony z1 desen afedersin kalas gibi telefon.

android halen stabil değil.

ne alıcam la allaysen bi karar veremedim.

nokia...connecting people.

  • blackmamba  (30.12.13 14:49:07)
nokia 1020

  • partizan  (30.12.13 14:54:01)
z1'in teki kötü yanı ekranın altında ve üstünde gereksiz fazlalıklar-boşluklar olması,ki bu da birazcık "kalas gibi" görüntüsü veriyor.Ama bence yine de mükemmel.Yazdığınız 4 telefondan en iyisi,alınabilir yani.

  • MtKrt  (30.12.13 14:54:34)
sizden çıkan cevaplar da zaten olmadığını gösteriyor.

  • rononoa zoro  (30.12.13 14:55:24)
note 2 nin ekranı çok büyük ekranda donma ve kendini resetleme var

  • rononoa zoro  (30.12.13 14:59:29)
s4 kalıyor geriye bi tek.

Onda da bi sıkıntı bulursun zaten. Sen kusursuzu arıyorsun ama yok öyle bişi.

En iyisi 5S gibi duruyo şuan. Ekranı gayet iyi boyutta, zarif ve donma tarzı bişi yok.
  • c0sh_kun  (30.12.13 15:05:26)
htc one yinede.

  • jamswety  (30.12.13 15:08:37)
lumia 920 kullanıyorum memnunum, takılma vs bişey olmadı 2 aydır. Alacaksanız 925'i tavsiye edebilirim, 1020 alacak parayı verecekseniz iphone 5s sizin için daha iyi olabilir.

  • rodriguez2  (30.12.13 15:14:40 ~ 15:15:14)
hocam senin istediğin nedir? hangi amaç içi akıllı telefon alıyorsun ? ne içi kullanacaksın ? Önce bunları belirle, sonra bu telefonların artılarını ve eksilerini belirle kendince.
LG G2 : satış hedeflerine ulaşamadıklarını yazmışsın,bu telefonun kötü olduğu anlamına mı geliyor ? Özellikleri de araştır iyice. teknik olarak eksiklikleri nedir?
Iphone 5S : iphone iyi hoş donmuyor,ios app olarak gayet zengin bir sistem ama ekran küçük.artık küçük ekran da yetmiyor,küçük ekran devri bitti ve bu yüzden de iphone severler biraz soğumaya başladı bu durum yüzünden.
HTC One : işlemcinin düşük olduğunu yazmışsın, evet uzun vade de pek de akıllıca olmayabilir.
Sony Z1: Snapdragon 800 mevcut. Kamerası da gayet iyi.Su geçirmezliği ve 3000 mah pil kapasitesi de gayet iyi ve ilgi çekici.Yukarıda yazdığım gibi ekranın altında ve üstünde fazlalıklar var evet ama ele alınca kullanımı rahat,cebe koyunca da rahatsız etmiyor samsung galaxy ler gibi.

ne yapacağın konusunda biraz kararsız ve beğenmeme gibi bir durumun var sanırım :) ama şuan tamamıyla %100 mükemmel bir telefon yok piyasada.isteklerine en yakın en uygun telefonu belirleyerek mükemmele yakın bir telefona sahip olabilirsin.bu konu da da biraz yardımcı olacağını düşündüğüm için bende yukarıya düşüncelerimi yazdım telefonlar hakkında. kolay gelsin, bol şans :)
  • MtKrt  (30.12.13 15:17:18)
Senin icin nokta atis yapiyorum.

Nokia lumia 925
  • halitkin  (30.12.13 15:25:31)
bu ne lan, adam gelip bizi azarlamaya kalkmış "g2 dediniz tutmadı, 2 milyon satmış hedefi 10 milyondu" diye. dalyarağa bak, git kendin telefon üret o zaman, kimsenin fikrini de alma.

  • hjarteblod  (30.12.13 16:10:08)
5s al rahatına bak. ekranı küçük dersin 3 gün kullan alışırsın.

  • bira sisesi kapagi  (30.12.13 16:31:34)
zaten android ios blackberry windows phone seçeneğin var.

androidi elemişsin ios için de tek şansın iphone 5s onu da elemişsin.

geriye blackberry ve windows phone kalmış.
  • godsparticle  (30.12.13 16:33:08)
5s+1

  • volkanaydin152  (30.12.13 17:50:02)
Nexus 5

  • Cryptoricus  (30.12.13 17:55:17)