milli piyangi yılbaşı çekilişi

Gencolar milletin dediğine göre bu çekiliş canlı yayinlanmiyor ise bilet almamamiz gerekiyormuş ve para başkalarının ceplerine gidiyormuş. Yani yine başkalarının cebine gidecek de cidden birilerine peşkeş cekilebilir mi lan. Yani artik her şey olabilir gibi geliyor bana. Bi çekiliş seyimiz vardı yılbaşında o da mi yalan oldu olm? Ona göre bilet alcam.

Bu sene piyango yine hükümetin..

  • redeath  (30.12.13 08:31:25)
ben almadım. şansa da inanmıyorum çıkacağına da. canlı çekilmiyorsa almayın abi basit. ülkede ne açıkça yapılıyor ki mk

  • female demon  (30.12.13 08:32:56)
ben almadım ama noter falan olmuyor mu ya yapmazlar bence normalde almayan onca kişi bilet alıyor

edit: zaten düşününce yılbaşında almak pek mantıklı değil, normal çekilişlere oranla çıkma şansı daha düşük.
  • yue  (30.12.13 08:36:38 ~ 08:45:59)