en uygun internet tarifesi nedir?

Ttnet'in en çok para ödenen tarifesini kullanıyorum, kablo internet ile (adını hatırlayamadım iyi mi?)ciddi sıkıntı yaşadığımdan (hukuki) kablo internete geçmek istemiyorum ama ttnet'e de bu parayı ödemekten bıktım.

Ofise gittiğimde bana önerdikleri tek tarife 49 liralık bişiydi ama onda da telefon numaram değişiyor. Şimdi üzerine 2014'te zam geleceğini yazmışlar, kapatıyorum ulen diye telefon açasım var, bana önerecekleri en uygun tarife nedir? Delirip kapatıyorum ulen diyeniniz oldu mu? Yeni gelenlerin tarifelerinin ucuzluğa bakıp delirmemek işten değil :/

valla daha geçen gün gördüm kablonetin 32liralık bi kampanya ile 10mbps ekosınırsız internet pakedi var. ben geçeceğim çünkü ttnette ne ücretten ne de hızdan memnunum. ve saçmalık olan şey ise yıllardır ttnet müşterisi olmama rağmen hipernet kampanyasına başvurumu kabul etmediler o andan itibaren eee sikerler diyip bırakmaya karar verdim. her şey ttnetten iyidir.

  • ozymandias10  (30.12.13 07:52:41)