insanlar zamanla sevdiklerinden soğuyabilir mi

bazen görüyorum sevgililer oluyor. aradan zaman geçiyor bunlar ayrılıyorlar. sonra neredeyse hiç görüşmüyorlar ya da bazıları ya ben nasıl bununla sevgili olmuşum gibi şeyler söylüyorlar. soğuyorlar mı birbirlerinden? ya da daha iyisini bulunca sevgili değiştirenler de oluyor mu? bu normal mi?

bu gerçekten normal bi durum ÇOĞUNLUKLA makine halinde insanlar. açıkçası her zaman daha iyisini görünce değerlendiririm. zaman geçtikçe soğudukları doğru. evlilikleride ayakta tutan çocuklar gibi geliyor bana.

  • keshdurden  (29.12.13 23:08:57)
durmadan aynı hataları yaparsa karşımdaki, durmadan küçük yalanlar söylerse, bir daha yapmayacağına söz verdiği şeyleri bir daha yapıp duruyorsa soğuyorum aga.

  • bu nick tam yirmi alti karakter  (30.12.13 00:55:18)
daha iyisini bulunca değiştirmek mantıklı bence eğer kendini daha çok düşünüyorsan, onu daha çok düşünüyorsan daha iyisini bulamamışsındır zaten

  • aksimetre  (30.12.13 00:59:14)
bence anormal. ama tüketim çağındayız, insanlar birbirlerini de çabuk tüketiyor ve saçma bir şekilde normal buluyor.

  • dafuq  (30.12.13 10:18:31)
  • sharon and hope  (30.12.13 10:21:11)