Karnımın sol üst kısmındaki ağrı

Arada bir olurdu 2 dakikaya geçerdi ama birkaç saattir geçmiyor, bıçak saplanır gibi bir ağrı var, ayağa kalktığımda veya dik durmaya çalıştığımda daha da azıyor. Nedir bunun olası sebebi?

tıpa tıp aynı olay geçenlerde bende de vardı bir hafta falan sürdü kendi kendine geçti hiçbir fikrim de yok. uzun süreli eğik oturmaya bağlamıştım ben ama pek de alakalı değildi sanırım.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (29.12.13 22:48:47 ~ 22:49:02)
çok içer misin?(alkol,sigara) soğukta kalmış olabilir misin?(adale ağrısı) muhtemelen bu iki sorunun cevabından biri sebebi.

  • insomni4c  (29.12.13 22:49:19 ~ 22:51:04)
@insomni4c soğukta kalmış olabilirim ama dün akşamdı..

  • kronik  (29.12.13 22:50:55)
@warrior35 kadın, yaş 25.

  • kronik  (29.12.13 22:54:54)
sıcak su torbası varsa dene.iyice sıcak tut vücudunu ama sakın terleme.terlersen duşa gir. thermo rheumon ya da thermo doline gibi kremler işine yarayabilir ama tabi yakacaktır, endişelenmeyin. duşa girersiniz.

not: yakındaki bir sağlık ocağı ya da doktora görünürseniz daha iyi olur.ancak türkiye'deki doktorlar şöyle bir bakıp karar vereceği için yine aynı şeyleri söyleyecektir. başka bir şeyden şüpheleniyorsanız ayrıntılı tetkik yapılmasını isteyin.
  • insomni4c  (29.12.13 22:55:21 ~ 22:57:47)