deri mont nereden alınır ?

derimod desa vb. kaliteli mağazalarda çok pahalı beni aşar. lcw defacto tarzı yerlerdekilerde çok kalitesiz.

200 tl bütçeyle alabileceğim bir yer var mı ?

200 lira bütçeyle alacağın her deri mont kalitesiz olacaktır zaten. Hatta 200 liraya var mı ki?

Marka olmayan dericileri gezmeni tavsiye ederim. Neredeydi unuttum istanbulda var öyle birkaç yer.
  • roket adam  (29.12.13 21:03:18)
sezon sonu olduğu zaman ünlü markalar fiyatları sağlam düşürüyor.
ya oradan alacaksın ya da trendyol gibi sitelerden.
geçen gördüm 250 liraya desa'nın şahane montları vardı bir yerde.
fırsat sitelerini kovala derim.
110 liraya az daha alacağım gömleği 30'a aldım:) tabi biraz renk farkı var ama model, kesim, kumaş, marka aynıydı.
  • yapma volkan  (29.12.13 21:08:25)
Oturup Derimod'un Markafoni indirimlerini bekleyin derim. Ben bekledim, 550 TL'ye iki mont aldım, onu da 10 veya 12 taksit ile aldım. Parayı monta bağladım ama iki yıldır da kullanıyorum sürekli.

  • aychovsky  (29.12.13 21:12:09 ~ 21:12:21)
desa'nın çok güzel indirimleri oluyor, arada bir uğra yokla, denk gelirsin mutlaka. ama 200'e zor, biraz çıkman lazım.

  • nohut kokusu sacan duduklu tencere  (29.12.13 22:16:09)
gercek deri tabi ki para. Genelde piyasada deri imitasyonu poliuretan malzemesinden yapiliyor ceketler bir cesit plastik icinde etiketlerde yaziyor zaten deri diye kakalayabiliyorlar bazen. Is hanlari o tarz yerlerde bulabilirsin belki o paralara ama tasarim, model yonunde tatmin etmeyebilir.

  • karpuzpeynirekmeksu  (30.12.13 07:56:04)