Hacklenen facebook hesabi acil?

annemin facebook hesabi hacklenmis hackleyen annemin arkadaslarina mesaj atip kod istiyo.

Mail adresinin de sifresini degistirmislerdi ama gizli sorudan tekrar once mail adresini sonra facebook hesabini kurtardik.

Ama simdi tekrar hacklemisler. Bu isi kesin olarak nasil cozeriz. Yazik hem dunya fotogtaf var candy crushta 300kusurlerse asil onemlisi insanlari dolandiriyorlar hala.

Acil yardim edin lutfen.

Tesekkurler.

şifreyi değiştirdikten sonra 'kesin' çözüm için elzem olmayan uygulamaları kaldırmak ve gördüğümüz her linke tıklamamak.

  • olanlaolunmaz  (29.12.13 20:38:22)
bazı virüsler yapıyor onu, şifreni değiştirebiliyorlar. en mantıklısı bildirimlere tıklarken dikkatli olmak.

  • elorelia  (29.12.13 20:41:19)
Simdi kesin cozum tekrar hesabi kurtarip uygulamalari temizleyip, tarayici gecmisi cerezleri falan temizleyip virus taramasi yapmak mi?
Kesin duzelir dimi o zaman?

  • c1b2k3  (29.12.13 20:46:01)
facebooka söyleyin bence durumu. şikayet de edebilirsiniz. benim hesabı kapattı bi ara kimlik yüklemeden açmadı. belki ona da aynısını yapar.

linki burda paylaşsanız kısa sürede epey şikayet edilir eminim ama tabi arkadaşların hatta çocuğunun yapması daha çok işe yarar.

edit: hesabı kurtarma umudunuz varsa o başka.
  • supergirl  (29.12.13 20:46:09 ~ 20:46:36)
Hesabi kurtarabiliyorum bir de ortada bir link yok mesaj yoluyla bulasmis sanirim. Cunku o mesaji alip o orospu coculklariyla konusanlara bulasiyor sanirim.

  • c1b2k3  (29.12.13 20:53:04)
canım ne durumda candy crush? hasar var mı

  • gerizekalı final edition sp1  (29.12.13 21:06:52)
Bravo einstein aklin sira laf mi soktun simdi?

  • c1b2k3  (29.12.13 21:13:16)
Kadin emek vermis o seviyeye gelmis hali ile uzulur eger giderse bazi dallamalar da aklinca dalga geciyor iste

  • c1b2k3  (29.12.13 21:17:13)