[]

Steam - Free to Play

Pazar günü evde vakit geçirmelik bir oyun önersenize beleşler arasından. Güzel hikayesi olursa bonus. Ha bir de oyunun manyağı olmuş gençlerin arasında kalacağım multi oyunlar beni zorlar.
 
Heartstone var. Beta key bulman lazım ama.


  • patla emi sizofrengi  (29.12.13 13:00:26) 
WoW oyuncusuyum ben beta key bulamıyorum hearthstone'a olayın dışındaki adam nasıl bulacak?

left 4 dead 2 var, ücretsizdi dün falan. vakit geçirttirir.
  • pain of liberation  (29.12.13 13:03:27) 
left 4 dead 2 ücretsiz değil. bir günlüktü o geçti gitti zaten paralı şu an.


  • cthulhu  (29.12.13 13:05:12) 
Zaten Left 4 Dead 2 için aylar sonra Steam'e bakayım demiştim. O da paralıymış. Path of Exile'a bakayım. Başka önerisi olan varsa alabilirim.


  • arnold schwarzeneger  (29.12.13 13:09:03) 
HEY ARNOLD! ÜZÜLME! olmadı veririm sana steam hesabımı bugün için, öyle riske edilecek bir oyun miktarı yok içinde. oynarsın şirin şirin.


  • pain of liberation  (29.12.13 13:10:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.