Yalnızlık

Bi manitam olsaydı sarılıp öpüp koklasaydım kötü mü olurdu aq birine bağlansaydım gerçekten sevseydim biraz mutlu olsaydım lan. Dışarıya çıkıyorum insanlar deli mutlu ben niye böyle oldum lan birine sarılmayalı o kadar uzun süre oldu ki nasıl bi duygu olduğunu unuttum. Bi mutlu olamadım lan galiba ben çok büyük ah aldım. Mutluluğun iksirini bulsam içerken boğulur ölürüm aq böyle hayatın be duyuru :(

gel sarılalım :(

  • tek terk  (29.12.13 02:33:58)
Sarılalım yemin ederim birine sarılmam lazım artık yeter aq sarılamamasızlıktan ölecem aq :(

  • fuerteventura  (29.12.13 02:36:20)
sarılalım ama öptürmem koklatmam. herkes öyle hacı merak etme.

  • bunlarolmaz  (29.12.13 02:44:40)
Ben de yalnızım ve birine sarılmaya çok ihtiyacım var.
Belki de karşı taraftan çok şey bekliyoruzdur, ya da kriterlerimiz yüksektir.
Aşk insanı olduğumuz için, incinmekten, incitmekten korkup ince eleyip sık dokuyoruzdur.
Olamaz mı? Olabilir.
  • acelemvar  (29.12.13 02:50:24)
beni de alın aranıza. bu işin sonu gruba varıyor.

  • sarhosken alinan hesap  (29.12.13 02:53:29)
bi sen mutsuzsun amk :) sen napacan kizi basgan gel kahvede king atalim

  • karpuzpeynirekmeksu  (29.12.13 03:02:55)
aga hani demişssin yaa iksir içersem bogulurum. sevgili bulsan da sonrası da ayrı bi mutsuzluk sebebi olabiliyor, canını yakabiliyor. anladın mı aynı hesap, sevgilim olsun canım da yansın diyor da olabilirsin belki şuan.

  • farrytikki2  (29.12.13 03:07:33)
aynı duygular kardeş.

  • dysgenics  (29.12.13 03:11:07)
Beyler beni araniza almayin, sadece atalarinizin bu durumda ne yaptigini gosterip size yardimci olmak istiyorum:

eksisozluk.com
  • comptrol  (29.12.13 04:00:25)
ooooooo bi manitam olsa
saçları sarı olsa
fenerbahçeli olsa
bi koysam kartal olsa..
oooooooooo
  • eyyor  (29.12.13 04:01:15)
Hacı senin böyle masum isteklerin var ya, öpsem sarılsam sevsem istiyosun ya. Senin gibi adamların dönüp bi hatun yüzüne tükürmez. kendilerine bok muamelesi yapan yavşaklardan vakit bulup seni görmezler. Suç sende değil. Sen temiz insansın, ama dünya pislik dünyası. Ondan yalnızsın.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (29.12.13 06:01:23)
harbi yaa dışarda hereks mutlu kendimi dışlanmış gibi hissediyorum aq

  • sevisgenturk  (30.12.13 14:16:02)
dünyanın bütün yalnızları gelin birleşelim.

  • baldur  (01.01.14 09:37:23)