[]

HDD partitionları 0 byte gözüküyor.

Merhaba,

Resimde görüldüğü gibi 80GB HDD'yi 4 partitona ayırmıştım yıllar önce. Bu bölümlerden yerel disk H yazılana gayet normal şekilde girebiliyorum. Bir sorun yok. Yanlız E,F,G disklerine giremiyorum.

"Paramete Hatası" uyarısı veriyor.

Disklerin içi dolu ama 0 byte olarak gösteriyor.

Bir kaç yıl önce kullandığım HDD bu, E'de windows xp-ubuntu kuruluydu, F ve G'de müzik resim gibi dosyalar felan var, lakin önemliler. E Diski 25GB, F diski 40GB civarında. Yani içlerinde veri var.

Bu HDD'nin başına ne gelmiş olabilir, sorunu nedir, içindeki verileri alabilir miyim. özellikle F ve G'deki dosyalar önemli.

 
sanal disk uygulamaları bu tarz şeyler yapabiliyor(deamon tools gibi).kullanmıyorsan kaldır.geçmezse easus partition magic ile kontrol et.boş olanları kaldır gitsin.


  • aşksız prens  (28.12.13 14:40:05 ~ 14:40:35) 
Sürücüleri biçimlendirmek istediğimde biçimlendiremiyorum.

HDD takılıyken tık tık tık diye ses geliyor sürücüden. Okuyamıyor sanırım. Ayrıca PC'yi çok kasıyor.
  • zbrs  (28.12.13 15:17:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.