küçük bir çeviri

iyi günler. erasmus kabul belgesi için karşı okula mail atacağım. ingilizce 'orijinal belgenin nerede olduğunu öğrenebilir miyim?' demek istiyorum. kendim biraz uğraştım çok doğru olmadı sanırım.

bi de belgem 3 haftadır yok bunlardan postanın barkod numarasını isteyebilir miyim doğru olur mu? isteyebilirsem onu ingilizce nasıl diyeyim?

may you please inform me where is the original copy of document. o belge ne belgesiyse açıklarsanız daha iyi olabilir ama bence.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (28.12.13 13:26:44)
kabul belgesini bekliyorum

  • walser  (28.12.13 13:27:06)
and could you send me the tracking number of my post?

  • pauldude  (28.12.13 13:28:12)
@proletarier, olmaz öyle :)

çok güldüm.
  • [silinmiş]  (28.12.13 13:29:40)
i have been waiting for my acceptance letter for three weeks and i was wondering if you could send me the tracking number of my post so that i can know where it is.
thank you
şöyle bir şey de yazabilirsiniz ama çok mu informal oldu?
  • pauldude  (28.12.13 13:33:49 ~ 13:34:24)
I kindly request you to tell me where the original document is.
Sizden bana orijinal dokumanın nerede olduğunu söylemenizi rica ediyorum.

Do you mind telling me where the original document is?
Bana orijinal dokümanın nerede olduğunu söyler misiniz?

I haven't received your post for 3 weeks. I kindly request you to send me the shipment tracking number to check it myself.
3 haftadır gönderinizi almadım. Sizden kendim kontrol etmem için gönderi takip numarasını bana göndermenizi rica ediyorum.
  • on bir  (28.12.13 13:38:25)
Greetings,

I am writing this email to ask a quick question:

Have you already sent my acceptance letter? If yes, can you please provide with the tracking number if avaliable?

Thank you very much in advance for your reply.

Kind regards,

elleriyi operem
  • compadrito  (28.12.13 15:42:11)
O değil de çok eğleneceksin be :)

  • lazor  (29.12.13 01:49:21)