Eminevim ?

bir yakınım ev için bu olaya girmek istiyor
duyanınız goreniniz girip çıkanınız varsa bilgi verebilir mi?
güvenilir midir değil midir?

güvenli olduğunu duymuştum.bi arkadasımın tanıdıgı almıs hiç de sorun olmamıs

  • arabayimben  (28.12.13 10:05:33)
tamamen güvenilir kuzenim aldı oturuyor.

  • bal dok yala  (28.12.13 10:48:13)
yeni nesil titan işte. para vermiyorda ev veriyor. patlayana kadar güvenilir böyle şeyler. bence tabi.

  • hasmetizm  (28.12.13 10:52:42)
titanla falan hiç alakası yok anlamadın dinlemeden konuşmayın
banka gibi iliğini kemiğini kurutmaz kapına hemen hacizi dayatmaz (sen iyi niyetli oldukça tabiki) ödemeleri dondurup daha sonra devam edebilirsin çok güzel bir sistemleri var altunizadede genel müdürlüğü var yada hangi bölgede oturuyorsan orada şubesi var
çok güvenilir bir firmadır ev al araba al hiç bir sorun yaşamassın 25 senelik firmadır çevremde 9-10 kişi hiç bir sorun yaşamadan ya ev aldı ya araba
www.facebook.com
  • baknedicem  (28.12.13 12:23:14 ~ 12:26:08)
evi vermiyorum dese yada devlet bu yasal değil diye el koysa o zaman ne olacak. mal gibi kalırsınız ortada. merakımdan araştırdım öğrendim, yeşil sermaye işleri bunlar. gördük yeşil sermayenin nasıl çalıştığını koca memleketi sömürmüşler hala mağdur adamlar.

  • hasmetizm  (28.12.13 21:04:31)
evi vermiyorum deme gibi bir seçeneği zaten yok çünkü evi sen kendin buluyorsun sadece banka gibi finansman desteği sunuyorlar sana parayı bile onlar vermiyor örneğin 40 aylık gruba girdiysen 39 kişiden toplanan parayla 40ncı kişiye ev alınıyor bu organizasyonu ve grupları oluşturup insanların bir grup olmasını sağlıyorlar paralar bankaya yatıyor parayla bile alakaları neredeyse yok tam olarak konuyu anlamak için gidip yüzyüze konuşun burdan kimseyi yanlış yönlendirmeyin

  • baknedicem  (30.12.13 14:31:01)
yanlış yönlendirme değil uyarı yapıyorum ben. adamların işi masal anlatmak. gisem beni de inandırırlar büyük ihtimal. ev hemen çıkamyabilir, 5 sene ödeedikten sonra götüme tekme basılabilir. diğer 39 kişi yalan çıkabilir. en kötüye hazırlıklı olmaktan zarar gelmez.

  • hasmetizm  (30.12.13 16:09:02)