[]

Starbucks Kahve Tavsiyesi

Aşağıdaki duyuruyu görünce aklıma geldi. Yabancı Paleo forumlarında bir kaç tavsiye görmüştüm ama Türkçe isimlerini bilmiyorum.

Aradığım şekersiz, servis başına düşen karbonhidrat miktarı düşük ve yağ oranı görece yüksek bir kahve karışımı. Yağca yüksek, şekersiz kremalar varmış ama ben bulamadım. Şekersiz fındık kremalı Americano içtim, iğrenç geldi. Onun dışında hep Latte içiyorum, o da fazla sütlü geliyor.

İşte sürekli sert kahve içiyorum, en azından mekana gidince yumuşak içimli şekersiz bir alternatif olsun.

 
denemedim ama dediğiniz gibi şekersiz bol yağlı kremalar özellikle kahvede berbat olmaz mı? Sadece kahvede değil, normalde de oldukça itici geliyor. Latte'deki sütü azalttırabilirsiniz ya da filtre kahve veya americano alıp kendiniz şekerlerin oradaki sütten ekleyebilirsiniz.


  • whoosie  (27.12.13 08:42:29) 
Şurada heavy whipping cream diye bir şeyden bahsedilmiş mesela. Filtre kahve + süt de denedim ama amacım biraz değişiklik.

paleohacks.com
  • arnold schwarzeneger  (27.12.13 09:14:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.