Ufak bir çeviri

11.4 Because of the type of material that is used for the
guard film, grease should not be used on either the lower cell
sealing surface or the upper cell O-ring.
11.5 Align the holder over the pins in the bottom portion of
the cells of the apparatus, place the upper portion of the cells
on the base of the apparatus, and then tighten the clamp.
11.6 Put the specimens into the test mode via the computer
keyboard. Enter the global test parameters and individual cell
parameters. Place each cell into TEST.

teşekkürler:)

Guard film icin kullanilan malzemenin cinsi nedeniyle, alt cell kapatici yuzeyde veya ust cell O-halkasi uzerinde yag kullanilmamalidir

aletin cell'lerinin alt bolumundeki igneler uzerinden, tutucuyu ayarlayin ve klempi sikilastirin.

preparatlari bilgisayar klavyesi yardimiyla, test mod'una alin. Global test parametrelerini ve her bir cell'e ozel parametreleri girin. Herbir cell'i TEST'e yerlestirin.

buradaki cell'i hucre olarak cevirebilirsiniz belki. tam annamadim neden bahsettigini. mikroskop desem diil, bi laboratuar cihazinin manueli gibi sanki...

guard film'i de oldugu gibi biraktim, cihazin ne oldugunu bilmedigim icin
  • compadrito  (26.12.13 23:54:47 ~ 23:55:21)