dikkat, kombin sorusudur.

Sevgili hemcinslerim, ekteki eteğin pantolonunu aldım fakat üzerine beyaz gömlekten başka bir şey uyduramadım. Özellikle ceket falan düşünüyorum ama ne renk? Nasıl bir şey olabilir? Cici kız şeysi olmasın ama. Şimdiden teşekkürler.

bordo gömlek, boz ya da çok koyu olmayan kahverengi ceket.

edit:hemcins değilim fakat giyinme zevki olan birisiyim.
  • sanal hayvan  (26.12.13 21:22:08 ~ 22:45:31)
bence beyaz gomlek ve acik kahve sivri burun ayakkabi. gomlegi sonuna kadar ilikle ve icine sok. saclari da hafif daginik toplarsan cok hos olur. ceket olarak yine acik kahve trenckot olabilir.
(meslegim bu)

  • jeanne hebuterne  (26.12.13 21:32:03)
rengi harikaymış, güle güle kullan. bence de bordoyla harika olur. krem, kahverengi, hardal sarısı falan da güzel olur. beyazdan çok daha iyi olur hatta bence bu saydıklarım.

  • mayaa  (26.12.13 21:32:55)
toprak tonlari, sutlu kahve, taba, deve vs. kemerde kullanilan renk mesela. ceketi koyu, ceketin icine giyecegin gomlek ya da kazagi daha acik bir tonla kullanabilirsin.

  • halanne  (26.12.13 21:36:00)
altına tayt giy

  • pass  (26.12.13 23:35:11)
Geyikli tayt giyme ama siyah giy.

Canısı mı? Popstar Mehtap mısın sen?
  • pass  (26.12.13 23:51:58)
güzel bir renk..

bordo bende de güzel olur.. kremit rengi ya da onunla turuncu arası bir renk de olur.. bunlar içine giymen için.. kemerinle aynı renkte de ceket giyebilirsin bence..
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (27.12.13 00:00:34)