diş sarılaması

Dişleri düzenli fırcalamaya başladım. Hepsi mis gibi bembeyaz oldu. Alt ön dişler hariç. Özellikle köpek disinde sekilsel sebeplerden dolayı ulaşılması güç bir bölüm sarı kalıyor. Bu arada sigara kahve çay 0.

Oral B'nin döner başlıklı pahalı dis fırcalari mi paklar o sarı yerleri? Ne yapmalı? Özenle o kısmı fırcalamak istesem dis eti acıyor

bende gargara işe yarıyordu o sarılıkların geçmesinde. gerçi bende sarı olan yerler böyle leke şeklindeydi.

  • sensible soccer  (26.12.13 20:57:50)
Disleri duzenli fircalayinca beyazliyor muymus? Hangi dis macununu kullaniyorsun?

  • gadanallah  (26.12.13 20:58:14)
fırçanın ulaşamadığı yerler için diş ipi şart, o sarılıklar çürüğe de dönüşebilir

  • mezzosprite  (26.12.13 21:35:54)
www.glorika.com

Bunu kullanıyorum memnun kaldım. Mineye zarar vermedigini düşünüyorum.
  • dieselsingle2  (26.12.13 21:39:08)
diş fırçasını fazla bastırmak mineyi aşındırır, hassaslığı artırır, özellikle diş fırçalarken sızı girer.
domatesi fırçalar hassassiyette kullanın

diş beyazlatıcı şeritler var. crest 3d adında ebayde ucuza bulunabilir. bunları deneyebilirsin.
  • sttc  (26.12.13 21:52:38)