[]

Ankara

Bu gri şehirde nerelere gidilir. Kültürel sanatsal geznelik tozmalik her türlü önerilerinizi bekliyorum.
 
ankara kalesinin oralar. kaleye çıkarken kenarlardaki magazalarda cok güzel sanatsal çalışmalar da yapılıp, satılıyordu. yine var mıdır emin değilim gerçi.

anıtkabire de gidebilirsiniz.

aklıma gelince editlerim.

edit: çıkrıkçılar yokuşu +1
oraya da kesin gidin.
  • kedidir o kedi  (26.12.13 12:49:41 ~ 13:16:05) 
Ankara Sanat Tiyatrosu, Cer modern, Hacı Bayram çevresi, Suluhan, Hal, Samanpazarı, Çıkrıkçılar Yokuşu, Bestekâr'daki çeşitli barlar, Arjantin Caddesi.

Bunun dışında zaten öyle deli gezilecek, bir şey yapacak yeri yok. Ankaralılar bunu kabul etmek istemese de bu böyle. Ortalama bir Anadolu şehrinden farklı yapabileceğin şey sayısı 10 civarıdır.bunu çok önceden de anlatmıştım ama buraya bu husustaki entrylerimi tekrar ekleyeyim.

(bkz: ankara'ya gidildiğinde yapılması gerekenler/@sanal hayvan)
(bkz: ankara'da gidecek yer olmaması/@sanal hayvan)
  • sanal hayvan  (26.12.13 12:56:47) 
ankara'nın resmi aktiviteleri devlet tiyatrosuna gitmek (bir delinin hatıra defteri'ne bilet bulabilmek için çıldırmak)ve pazarları brunch yapmaktır. oburcan.com'u takip ederek nerde ne yenir bulabilirsiniz. freeinankara.blogspot.com'u takip ederek de aktivite bulabilirsiniz.


  • muk  (26.12.13 13:48:21) 
üsttekilere ek olarak pazar akşamı cso'nun swingle singers ile yılbaşı konseri var, ankara arena'da. 5 lira biletler. müzik severseniz kaçırmayın derim.


  • kelime dogru  (26.12.13 15:10:55) 
eymirde bisiklet kiralanir, 7. Cadde gezilir, genclik parki faalken adrenaline binilir, kaleye cikilabilir ama gereksizdir, gramofon kafeye gidilir, pirinchan pasajinda salep icilir, paralelindeki sokaklardaki antikacilar dolasilir, barlar sokagina gidilebilir, cern modernde guzel etkinlikler olur arada, onlara gidilir, tiyatroya gidilebilir, avmler gezilir. Bunlar işte aklima gelenler.


  • yns  (26.12.13 15:21:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.