Yenı yıl dan beklentılerınız neler??

soru daha önce sorulduysa kusura bakmayın

huzur

  • kül  (25.12.13 15:38:27)
sadece saglikli bir yil diliyorum kendim ve sevdiklerim icin.

para, pul ev, kat, yat istemem.
  • exlibris  (25.12.13 15:38:33)
sağlık, huzur, başarı.

  • rock n roll  (25.12.13 15:42:46)
para. para. para.

  • brotha b  (25.12.13 15:43:49)
yerel seçimlerde akp %46 alsın. cumhurbaşkanı seçimi, başbakanın hedefleri doğrultusunda olsun. cemaat tasfiye edilsin. hakan fidan'ın, başbakanlığa veya başkanlığa ( de facto ) hazırlanması için çalışmalara hız verilsin. yiğit bulut ve yalçın akdoğan başbakan tarafından azledilsin. başbakanın yeni danışmanı ben olayım. mit veya dış işlerine beni geçirme düşüncesi aklında dolaşmaya başlasın. hakan fidan'dan sonra gelecek kişi olarak, 2014 yılı içinde fidanın kulağına adımı fısıldamaya başlasın.

  • ete summer  (25.12.13 15:46:23)
semih beni hep cok sevsin :')

  • PearlJam  (25.12.13 15:48:47)
babamla 1 yıl önceki gibi olmak. sevgilimle şimdiki gibi olmak. en yakın arkadaşımla 8 ay önceki gibi olmak. davulda gene sene mayıstaki gibi olmak. hiçbir şeyi tam zamanında yapamıyorum. birisini yapınca öbürü fire veriyor. belki de sorun çevremdedir.

genel olarak da ülkedeki bu zihniyetin gitmesini istiyorum. adı önemli değil, insanlar öyle düşünmesin sevgilim dışarıda beni öpmek için düşünmek zorunda kalmasın.

edit: ha bir de şu dikkat sorunum çözülsün artık, 4 senedir ne ders çalışabiliyorum ne davul çalabiliyorum ne devre kurabiliyorum ne bir yere yürüyebiliyorum. sıkmaya başladı artık.
  • zazazaraeta  (25.12.13 16:01:23 ~ 16:19:11)
Yeni bir şey kalmadı isteyecek, işte o isteyemediklerimi istiyorum..

  • redeath  (25.12.13 16:10:18)
uyanmak.

  • MouseP  (25.12.13 17:23:34)
sevgili istiyorum lan artık. ama ruh hastası olmasın çünkü ilk olacak (eğer olursa) güzel bir şeyler yaşayalım. para pul fln gerek yok o konuda sıkıntım yok şu ana kadar. tek isteğim bu yeni yıldan, öyle ki, sevgili yaptıgım günün tarihini bir yerime kazıyacam artık.

  • fransızkalanadam  (25.12.13 21:03:07 ~ 21:03:34)
@fransızkalanadam, ben de bu arkadaş için sevgili diliyorum. bir de amcam için adalet diliyorum.

  • ontheroad  (25.12.13 21:25:36)