misafir takım şeyleriyle maç izlemek?

şimdi fb-barcelona basketbol maçı için sevgilim ülker sports arenaya mail attı, ben ispanyoum, barça nerde olcak ona göre bilet alcam falan diye

güzel bi cevap atmışlar saolsunlar da, barcelona'nın jersey atkı matkısı ile gelmeyin, alamayız demişler

niye ki?

bu ülkede taraftarlık becerilebilen birşey olmadıgı için demişler. hani olurda fb yenılırse bazı beyınsızler size saldırır.

  • tadutadu  (25.12.13 13:26:44 ~ 13:27:28)
Belli bir taraftar bölgesi olmuyor sanırım, gelip sessiz sakin oturursa (3lük atılınca ya da alleyhoop yapılınca ayağa kalkıp sevinmeden) izler, başka türlü sıkıntı çıkma ihtimali fazla.

Sahaya yakın olunca atmosfer de artıyor.
  • cakabo  (25.12.13 13:32:46)
bu malak gfblilerin olmadığı yerden izlerse hiçbir şey olmaz. basket maçları öyle futbol maçları gibi olmuyor. hadi türk olsa belki sorun çıkar da kimse gidip elin ispanyoluna laf atmaz. tabii bu malak gfbli bebelerden uzak durması kaydıyla

  • ack3000  (25.12.13 14:24:45)
he bu gfbli malak bebeler bi pota arkasında bi de kameranın arkasında oluyorlar. gazetecilerin olduğu kısmın üst tribününde bir şey olmaz.

  • ack3000  (25.12.13 14:27:06)