Mütehaite verilen apartmanın çıkma zamanından önce sökülen su saatleri

Oturduğum apartman mütehaite verildi ve yıkılacak.

Çıkış tarihi 7 Ocak olarak belirlendi.

Dün işteyken bahçede bulunan bütün su saatleri kesilmiş ve sökülmüş. Bundan dolayı da su akmıyor.

Apartmanda 1 ev sahibi, 1 kiracı ve benim dışımda (kiracı) kalan kimse yok. Zaten 8 haneli bir apartmandı. Diğerleriyle konuşma şansım olmadı.

Büyük ihtimal yeni inşaatı yapacak firma 3-5 adamını yollayıp gizli kapaklı bir şekilde kestiler.

Şimdi ben ne yapsam da cinnet geçirmeye yaklaştığım şu saatlerde hem bir çözüm bulsam hem de bir şekilde bu yapılan şerefsizliği onlara bir şekilde ödetebilsem?

Daha evden çıkılmasına iki hafta varken suyu kesmek orospu çocukluğundan başka bir şey değil.

7 ocak tarihini size müteahhit verdiyse yaptığı ibneliktir.

sayaçların sökülmesi, binaya yıkım ruhsatı alınması için gerekli bir işlem. bu şekilde gerekli kurumdan ilişik kesme belgesi alınıp yıkım ruhsatı yazdırılır.

ya işgüzarlık yapılmış, saatleri sökenin 7 ocaktan haberi yok. yada dediğim gibi ibnelik var.

bence müteahhite ulaşıp konuyu öğrenin. gerekirse 2 hafta susuz kalamayacağını, bir tesisatcı çağırıp başka bir saat yada ara boru taktırmasını söyle.

bu dediğimde iski ekibi gelip saatler sökülmüş diye rapor tuttuktan sonra mümkün.
  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (25.12.13 12:01:27)
Karokola gidip suç duyurusunda bulunun, hiç uğraşmayın şerefsizle.

  • iorveth  (25.12.13 12:36:30)
Yarin da elektriği kesecekler haberiniz olsun.
Karakolla da bos yere uğraşmayin.
Ayrintiyi daha sonra su anda mobilim. Ama genel olarak cokilgincveses'in dedikleri dogru
  • de jure  (25.12.13 16:01:57)
Ayrintiyi daha sonra yazarim diyecektim.

  • de jure  (25.12.13 16:02:37)
E nasıl iş bu?

@de jure yanıtını bekliyorum. Duruma göre akşam ev sahibinin evine gidip ailecek ağızlarını kırabilirim. bir de elektrik kesilirse harbiden cinnet geçiririm.
  • reyals  (25.12.13 16:28:11 ~ 16:28:44)