erasmus ikili anlaşma yapmak?

arkadaşlar gitmek istediğim üniversitenin okulumla ve bölümümle anlaşması yok ama ben karşı üniversitenin erasmus koordinatörüne gelmek istediğimi söyledim ve o da ''tamam,söyle koordinatörüne anlaşmayı yapalım '' dedi.Ama kendi okulumdaki koordinatörün bundan haberi yok,yarın söyleyeceğim.Acaba bana yardımcı olabilir mi? yoksa sen kimsin ki anlaşma yapıyorsun demeye getirir mi?Nasıl konuşmalıyım ki tamam desin?

Olurlar diye umuyorum. Çünkü böyle şeyler duydum daha önce.

  • EXXE01  (24.12.13 20:07:45)
eger yardimci olmak isteyen biriyse olur, karsidakiler olur dedi filan dersin.

  • fakyoras  (24.12.13 20:08:05)
hangi okuldasın? erasmus koordinatörün hödüğün teki değilse olur mutlaka. okula yeni anlaşma kazandırdığın için hoşlarına bile gider. devlet üniversitesiyse pek iplemeyebilirler gerçi, ama özel üniversitedeysen %100 ilgilenirler.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (24.12.13 20:16:51)
Bir devlet üniversitesinde, bölümümün Erasmus koordinatörüyüm. Senin gibi bir öğrenci gelse hiç üşenmem, sarılır öperim. Yalnız üslup önemli, ona dikkat. "Ben şu okula gitmek istiyordum, ama gidebilmem için anlaşma olması gerekiyormuş, bilmiyordum. Onlara yazdım, onlar da koordinatörünüzle görüş, anlaşmayı yapalım dediler, acaba olur mu diye size geldim" filan gibi girersin konuya, bence olur. Ben yapardım yani :)

  • opucuk baligi  (24.12.13 20:55:52)