iş bankası hakkında

selamlar.
işte üniversiteli var da bende,

oç ler, öğrenci olmama rağmen, altın hesabım birde doğaldır ki kredi kartım olmasına rağmen hesap işletim ücreti kesmişler.

013/2.DÖNEM HESP.İŞL.MAS.

bu aidattan farklı bir şey değil mi? vadesiz hesapla alakalı değil mi?

yarın atlıycam sülalelerine telefonda.

senede bir öğrenci belgesi götürmen gerekiyor

  • i ve been mistreated  (24.12.13 19:35:19)
bende de kestiler.öğrenci belgesi götürdüm iade etmediler.telefon ettim iade etmediler.mail attım daha iyi hizmet için yalnızca 20 lira aldık dediler.

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (24.12.13 19:45:55)
Benden de kesmişlerdi zamanında öğrenci belgesiyle beraber bir dilekçe yazmıştım. Parayı iade etmişlerdi. Bir sonraki sene de hesap işletim ücreti kesince yine aynı yolla aldım. Sonra da kartı kapattım gitti. İyi hizmet falan hikaye istemeyenin parasını cukkalıyolar.

  • forzabjk  (24.12.13 20:33:42)
valla müşteriye göre hareket ediyorlar demek ki. benim de hesabımdan para kesmişlerdi. bir yanlışlık yaptık deyip arayıp özür dilediler. öğrenci de değilim.

  • hoot  (24.12.13 21:05:47)