yds de 50 almak için ne yapmalı ne kaynak almalıyım ?

orta düzey bi ingilizcem olduğu kanaatindeyim.lisedeyken iyiydi fakat şuan liseyi bitireli 4 yıl oldu neredeyse ve ingilizce nin üstüne hiç düşmedim bu sürede..çalışıcam fakat..

tek hedefim 50 yi geçmek.sizce ne kaynak almalıyım ?
ve bildiğiniz bi taktik varsa ne önerirsiniz ? yds ye çok uzağım..

şimdiden teşekkürler

essential grammar in use, üstüne de building skills for proficiency.

  • strangerinhere  (24.12.13 17:41:17)
belli bir temelin varsa sorulara bodoslama dal. bilmediğin kelimeleri çıkar. anlamadığın gramer konularını belirle ve öğrenmeye çalış. her şeyi anladığın halde soruyu yanlış cevapladıysan hatanın peşinden git.

  • i ve been mistreated  (24.12.13 19:06:39)
strangerinhere +1
çıkmış sorular önemli
cesur öztürk denemelisin tabi stranger'ın dediği kitapları bitirdikten sonra.
  • rakicandir  (24.12.13 19:13:33)
hatırladığım kadarıyla tıpçıydın. en kısa zamanda vermeye çalış. sistem değişecek diye duydum hazırlık atlama sınavlarındaki gibi speaking fln geliyormuş.az biraz güveniyorsan ingilizcene proficiency için test kitabı al konu konu çözerek ilerle. ben ilk girişimde 50 almıştım :)

  • bass solo take one  (24.12.13 19:13:50)
tamamdır dediklerinizi not ettim.alacağım.çok sağolun.

  • 00 08  (24.12.13 20:13:13)