[]

işyerindeki yılbaşı çekilişi - hediye sıkıntısı

selamlaar,

şimdi bizim işyerinde bi bi yılbaşı çekilişi yapıldı klasik. bana işyerinin en pırıl, en çalışkan, sessiz sakin elemanı çıktı. kendisi sabah 7 bucuk akşam 8-9 işyerinde olup (hiçbirimiz öyle çalışmıyoruz), 1-2 ay önce de evlenmiştir. (bu bilgiler sanırım yeterli olur)
aynı zamanda böle espirili gibi hediye almak gerekiyor. örneğin geçen sene bu arkadaşa pijama almışlardı ofiste uyusun diye vs.. bu konuda yardımcı olabileceğinizi düşünmekteyim. ne alayım ben bu arkadaşa?

sevgiler :)

 
Yeminle 25 dk düşündüm bu tarz bi insana şakalı bişe alınmaz kravat ya da kalem al


  • mceydam  (24.12.13 11:12:59) 
bu sene de eşi için pijama takımı alın, madem evlenmiş o da yatsın ofiste.


  • john lee hooker  (24.12.13 11:17:16) 
store.zaytung.com

ya da zaytung store daki herhangi bir ofis eşyası olabilir
  • kullanicadi  (24.12.13 11:33:55) 
değişik konseptli hediye siteleri var ya hani , bunlardan istiyorum, buldum buldum vb gibi. onlara bi göz gezdirin derim ben.


  • innerbliss  (24.12.13 11:51:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.