[]

Özyeğin Üni. çalışma şartları

-Yarın iş görüşmesine gidicem Özyeğin Üni'ye,bilgisi olan var mıdır acaba çalışma şartları ve maaşları hakkında?

-Bu arada pozisyonların biri Administrative Specialist diğeri de Uluslararası Tanıtım Uzmanı,bu pozisyonların başka bir şirketteki ortalama maaşları ne ola ki acaba?

şimdiden çok teşekkürler!!

 
yüksek lisans yapıyorum. İzlenimlerimi söyleyebilirim.
Çalışma saatleri açısından gayet rahat olarak gözüküyor tüm personel 5'te paydos ediyor. Ortamı da çok nezih ama çalışacağın departmanı bilemiyorum.
Birde nerede ikamet ediyorsun bilmiyorum ama şehir merkezine çok uzak kalıyor. Yol yorabilir.
  • karsinin aksisi  (24.12.13 09:07:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.