Skinny pantolon giymeyin lan!

Buradan erkeklere seslenmek istiyorum. Olm o skinny pantolonşar giyilir mi lan? Hadi renkli pantolon modasını anladık ama o daracık pantolonlarla nasul rahat ediyorsunuz amk

Gecen bi tane sekilli genc gordum dovmeli kupeli falan. Daracık skinny pantolon giymis. Elemanın batiz gobegi vat ama yine giymis o pantolunu... Hayattan tiksindim..

Aramızda boyşe cılgınlıklar yapan var mı?

hem skinny hem yüksek bel giyiyorum çok rahatım. iri misin, kıskanıyor musun?

  • pembegurba  (23.12.13 22:09:58)
bırak kim ne istiyorsa giyinsin, beğenmediğine kafanı çevir. dokunmayın artık millettin kılık kıyafetine. aşın şu olayı.

  • nwnd  (23.12.13 22:09:58)
kesinlikle katılıyorm dayıoğlu.
yılmaz erdoğan da böyle giyiniyor bazen. bildiğin rezillik aq.

bol da değil dar da değil. oturacak aga pantolon. ama renkli giyilebilir sorun değil bence.
  • baldur  (23.12.13 22:10:19)
sakin olun gençlik. düşünce özgürlüğü denen bir şey var. adam o gördüğü adama çıkar o pantolonu deseydi, millete karışma demeniz mantıklı olurdu.

kimseyi ilgilendirmez özgürlükçülüğünü aşın artık.
  • baldur  (23.12.13 22:11:59)
panpa seni severim bilirsin ama şişman göbekli türk erkekliği yapıyorsun şu anda :(

dövmeliyim, küpeliyim, bacaklarım uzun ve skinny giyiyorum, tüm kızlarda hayvan gibi sexy yorumları yapıyor arkamdan :/

barbara, erkek kotlarında standart skinny tayt gibi değildir. kıç ve üst bacakları sarar ama altlar biraz bollaşır. tayt gibi olanlar süper skinny ve o cidden rezillik
  • GibsonRules  (23.12.13 22:21:31 ~ 22:24:56)
skinny pantolon giyecek kadar çılgınlaşmak. ahahaha

  • kafadanbacakli  (23.12.13 22:22:01)
Yakında bok attığınız taytları da giymeyin aman ha.

Skinny tayt gibi duruyo bazılarında.
  • barbara herhalde barbara manken olan  (23.12.13 22:22:44)
katılıyorum, ancak bırakınız yapsınlar bırakınız etsinler.

  • öteki ben  (23.12.13 22:25:11)
merhabalar,

ben dövmeli, küpeli, skinny pantolonlu eleman. göbek yok yalnız -.-
  • greenback  (23.12.13 22:30:29 ~ 22:30:44)
isteyen istedigini giysin, sikimde degil ya. niye bu kadar umrunuzda abi?

  • osuruklu  (23.12.13 22:32:49)
data3.whicdn.com bi daha düşün istersen
tabi tarz sahibi bir insan değilsen bilemicem de yakışana yakışıyor gayet.

not: kadınım.
  • feykalade  (23.12.13 22:36:50)
skinny giyince penis ye beni der gibi gözükmese güzel aslında

  • denizrocket  (23.12.13 22:47:35)
şu duyuruya uğraştığım kadar quantuma uğraşsaydım bugün nobel benimdi..

sen de haklısın kardeşim, mesela kısa boylu göbekli türk erkeğine -hele bir de son zamanlarda yeniçeri bıyığı bırakmaya başlayanları var- gitmiyor hele de renklisi. bildiğin cemil ipekçi gibin oluyor. hayır yani o cemil ipekçi, yıllardır tarzı öyle, adama gidiyor, sen bir de o halinle kilise yakmaya giden hayvanat iskandinav metalcisini dinliyorsun, onu yapma ya bari!

ha tabi gene de, super skinny renkli pantolon giyip de yakıştıran da var -bak super skinny dedim, tayt gibi- işte tamamen vücut yapısı ile ilgili.

ama buradan bunu demek de, std koca götlü kısa boylu türk kızına (bkz: ben) tayt giyme demek gibi bir şey. yani benim de arada böyle çılgınlıklar yapasım gelebilir, gelir, geldi, gelmiştir vs. vs. *tüm zaman kiplerini kullanmak* ancak,

*çok kadife şair ceketi giy*

zaten hayat, bir çılgınlıktan ibaret değil midir? ........

*çok kadife şair ceketini çıkart*

:D
  • pasp  (23.12.13 22:54:22)
Şimdi aklıma geldi. Yaşlı bi tanıdığım anlatmıştı. Eskiden terziler pantolon dikerken sorarlarmış. Malafatı ne tarafa yatırıyorsunuz diye. Ona göre sağdan veya soldan biraz pot bırakırlarmış. Nereden nereye yav...

@pembegurba

Yok kardeşim ben gayet fitim. 1.88 - 75 kg falan. Kıskanmak değil de oha göte bak dediğim elemanın sakallı bıyıklı erkek çıkması üzüyor beni :( Homofobiğim sanırım.

@baldur
O değil de Yılmaz erdoğanın saçlar da baya dökülmüş yeni farkettim :D Ucundan kıyısından gençliğe tutunmaya çalışıyor sanırım.

@GibsonRules
Başgan seksi diyorlar demek... Yav slim-fit olayını anlıyorum. Hatta ben bizzat kendim de giyiyorum ama skinny çok dar yav. Ben hala alışamadım kanka..
  • raskolnikov2  (23.12.13 23:05:30)
senin gördüğün en dar versiyonu büyük ihtimal. aklı başında bi insan aynaya baktığında yakıştırıyosa, sorun yok bence.

şimdi tip varsa, güzel giyiniyosa herif, dar bir pantolonu giymemesi sorun bence aq. mesela şu herif örnek olabilir www.asos.com

sonuç olarak ayarı tutturmak lazım.
  • laptop  (23.12.13 23:35:47)
kahve kültürünün azalmasının işareti bunlar. önünden geçecek kahve olsa, giyilmez zaten.

  • ete summer  (23.12.13 23:56:04)
www.gazetepress.com

bu resim nasıl bir etki yaptıysa skinny deyince aklıma bu geliyor amk
  • bodah  (24.12.13 01:16:08)