Tek başına konsere gitmek

nasıl bir fikir sizce? deneyimleriniz? bayaa open-air büyük bir konser.

gayet gidilir ve eğlenilir.

  • loveinaflipbook  (23.12.13 19:49:41)
yahu tek başına konsere gitmek, sinemaya gitmek vs. bunlar neden bu kadar garipseniyor ben hiç anlamıyorum.

süper bi fikir. sevdiğin müzikse, izlemek istediğin sanatçıysa git. bu kadar basit. birinin deneyimlerine ihtiyacın yok bence bunun için.
  • tepedeki psychedelic adam  (23.12.13 19:50:43)
hiç tereddüt etmeden alır bileti giderim.
gidilir kesinlikle.

  • nwnd  (23.12.13 19:54:12)
Sonisphere'e, Megadeth'e, Iron Maiden'a yalnız gittim. Ufak konserleri saymıyorum, hepsi de arkadaşlarımla gittiğim konserlerden daha zevkliydi.

GİT.
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (23.12.13 19:56:20)
Ben daha çok zevk alıyorum tek başıma konsere ya da filme gidince.

  • justinho26  (23.12.13 19:57:49)
Geçen yıllarda yapılan Unirock Open Air Fest'lerin ikisine tek başıma gittim. Metal müziğe dair en güzel anılarım o festivallere aittir hâlâ. Festival çadırını tek başınıza kurma çabası bile ayrı bir güzellik. Bu yüzden çok eğlenceli bir deneyim, tavsiye ederim.

  • timburton  (23.12.13 20:00:57)
birileri ile gitmek daha çok olayın sonrası içindir bence...
tek de izlesen 3-5 arkadaş birlikte izlesiz de o esnada alacağın zevk pek değişmeyecektir. beri yandan konser/film bittiğinde o ruh halini, o duyguyu, paylaşabileceği birilerini arıyor bazen bünye.

  • late viper  (23.12.13 20:01:49)
ben sinemaya da yalnız giderim.

velhasıl iyi bir fikir, güzel bir fikir, şahane bir fikir. yalnızlık > her şey

ayrıca tepedeki psychedelic adam +1 demeden de geçemeyeceğim.
  • papillon7  (23.12.13 21:06:45)
git git. tek basina gidince insanlarla da tanisirsin hem. sevdigin grup, kisiyse konser basladiktan sonra tek basina oldugunu bile unutursun.

  • flmng  (23.12.13 21:45:15)