[]

Üç Tane Film

3 film adı soracağım, evet:

1) Rus filmi. 2. Dünya Savaşı'nda geçiyor. 15-16 yaşlarında bir erkek çocuğu ve gene o yaşlarda bir kızın ormanlarda gezindiği sahneler vardı. Sonra kıza, bir araba dolusu asker tecavüz ediyor. Oğlanın saçları bir günde beyazlıyor falan. Son sahnede, elinde Hitler'in çerçevede bir resmini tutuyor. Tam yere atıp kıracakken vazgeçiyor. Acaba nedir nedir?

2) İran filmi olabilir. Küçük bir kız çocuğu, evden çıkıp bir yere mi gidiyordu neydi. Sonuçta yolda biraz yolunu kaybediyor. Otobüse biniyor falan. Fakat sonra film çekiminin ortasında bu küçük kız, bir şeye sinirlenip çekimi bırakıyor. Yönetmen, çekime devam ediyor. Böylece filmin konusu bir anda gerçek oluveriyor, çünkü küçük kız yolunu bulabilecek mi bilmiyorlar. Otobüsün içinde kamera kayıtta bir şekilde, çaktırmadan kızı takip ediyorlar. Neydi bu filmin adı?

3) Amerikan filmi olabilir. Eğittikleri dobermanlarla banka soyan bir grup insan vardı. Sonra bu köpekler boyunlarında para dolu keselerle uzaklara kaçıyorlardı.

Evet bu kadar.

 
3. filmi buldum: Doberman Çetesi imiş adı..


  • vercingetorix  (02.05.09 22:37:45) 
1) idi i smotri ?


  • ermanen  (02.05.09 23:03:51) 
2.film Ayneh, yönetmen Cafer Penahi.


  • sayuri  (02.05.09 23:14:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.