yılbaşı için hediye

sınıfta 7-8 arkadaş arasında kura çekildi. herkes birbirine hediye alacak. bana da bir kız çıktı. ben bu kıza ne alayım?
yaşlar: 22
ben erkek
kız sınıf arkadaşım, sevgili filan değil
benim düşündüklerim:
1. www.mudo.com.tr
2. www.mudo.com.tr
3. www.mudo.com.tr
4. www.mudo.com.tr
5. sizin extra öneriniz?

çektiler işte biz de katıldık napalım

  • gonul_isleri  (23.12.13 16:37:21)
bu gibi durumlar için en iyi hediye atkı-eldiven-bere üçlüsüdür. ayrıca hakkaten ne çekilişi yahu? :)))

  • naksidil  (23.12.13 16:49:42)
3 ve 4 güzelmiş ama her kızın zevkine uygun olmayabilir.

durumunu da bilmiyorum ama 60 liralık hediye alma bence. aşırı olabilir.

ayrıca yabacı dizilerde yapılınca vaayyyy biz yapınca ıyyyy. bu yılbaşı çekilişini bu kadar anormal yapan nedir acaba.
  • elorelia  (23.12.13 16:56:48)
Ben 1. saati çok beğendim üstelik fiyat olarak diğerlerine oranla daha iyi.. Yılbaşı hediyesi için o kadar fazla para vermeye gerek yok bence..
Mudo'da çorba kasesi vardı geçen yıl, kaşığıyla beraber, kupa bardak şeklinde onu da çok beğenmiştim, bu yıl da varsa öyle bir şey olabilir..

Ayrıca yılbaşı kurası da çok güzel bir şeydir ya yaşın ne önemi var ki.. Belki daha önce yapmadığım için özenirim bilemem ama hep çok güzel gelir gözüme.. İnsanın arkadaşlarının olması ne güzel şey..
  • mutekebbir  (23.12.13 17:05:02 ~ 17:06:50)