aklıma çok güzel bi app geldi

ama bende programcılık vs yok. bu fikri çaldırmadan birine yazdırma şansım var mıdır? android'te uygulama yapmak sanırım benim harcım değil. pek cabalarsam olacak bişey gibi durmuyor.

onun dışında birine desem, fikrimdeki app i yapsa... bunun üstüne yatma olasılıgı var. onu nasıl şeyapcaz??? :/

sen fikri ver birileri trilyonlar kazanırsa 3-5 milyar sana pay versin pampa.

  • dark colours  (23.12.13 02:07:51)
Gizlilik sozlesmesi, noterde tasdik, marka ve patent haklarini satin alma, gorsel prototip(islevi anlatmasi acisindan) ve bunlarin tasdiki ile yaptirabilirsin.

  • Solem  (23.12.13 02:26:57)
kendin yazmayi ogren : ) yaz koy, sonra gelistirmesi icin birilerine para ver gelistirsin..

  • idexo  (23.12.13 08:43:10)
önce internet üzerinden fikrini araştır derim. benzer bir uygulama yazılmış olma ihtimali çok yüksek önemli olan yabancı kaynakları düzgün taramak. eğer benzer bir uygulama bulamazsan bunu kağıda döküp patent almaya bak derim.

  • shuresuz  (23.12.13 09:33:31)
fikrin patenti olmaz.

  • fleshbloodmore  (23.12.13 11:30:39)