Tatil icin İbizaya alternatif yerler var mı?

cok zuppece bir baslık oldu farkındayım sanki her sene ibizaya giderim bu sene alternatifine gidecem gibi..ama oyle degil ayda yılda bir cesaretimizi toplayıp ibizaya gidesimiz var. ama bildiginiz gibi cok meshur olmasından dolayı oldukca pahalı ve dejenere gencligin istilasına ugramıs durumda. bildiginiz ona alternatif daha az bilinen daha cuzi ama soyle saglam gece hayatınn oldugu tatil yoreleri var mıdır?yurtdısı olması tercih nedenidir..

(bkz: mykonos)

  • buffy de vampir sayilir  (02.05.09 14:43:50)
kırım'a gidiniz kazantip.

  • kobrettii  (02.05.09 14:44:19)
hirvatistan'in adalari var. dehset, eglence, icki, doga, kizlar, hersey yerli yerinde... ben de geliyim hatta lan, olmaz mi?!

  • terp  (02.05.09 15:09:44 ~ 15:12:26)
kıbrıs'ta aya napa vardır öyle.

  • magdalena  (02.05.09 15:14:58)
nice demiştim.

nice pahalı diyenlere cevabım olsun edit olsun: biraz araştırırsanız 4-6 kişilik bir daireyi bir haftalığına 200-400 euro arası kiralayabilirsiniz. gidip louis vuitton'ün sokağında kalmayacaksanız bin tane seçenek var "dejenere" gençlik yok, süper gece hayatı var, temmuz'da caz festivali var, hemen her clubda canlı müzik var, daha ne?
  • zkurmus  (02.05.09 15:40:19 ~ 23:54:02)
nice o katagoriye girmiyor bence. (naysla ilgili espri yapıp iğrençleşmemek için tutuyorum kendımı)

geçenlerde ben de bakmıştım ibiza için olurda ibizaya karar verirseniz tavsiyem: sabiha gökçenden myair ile milana, ordan da rynair ile ibizaya uçmak. vergiler dahil 100euro fln oluyo uçak biletleri.
  • arakhna  (02.05.09 16:36:39)
  • vital  (02.05.09 18:03:02)
terp hırvatistanın adaları hangileri var mesela?
kobretti kazantip fena biyere benziyor sen yada biyakının orada bulundu mu hic?santorini sanki daha cok balayı yapilmak icin uygun bi yer gibi geldi.nice desen zengin tur yolcularına hitap ediyor sanki.

  • bluewhale  (02.05.09 18:22:20)
magdalena tc vatandasları icin gkıbrısa vize-giris olayı ne alemde?

  • bluewhale  (02.05.09 18:32:22)
nice ibizadan daha pahalı dusunme bile. san sebastian olabilir bak ama ucuz pansiyonlar varsı orada...

  • jeanne hebuterne  (02.05.09 18:43:09)
Bu arada haziran bası gibi uygun olup fena takılırız dien varsa kopsun gelsin gunahlarından..

  • bluewhale  (02.05.09 18:56:49)
(bkz: saint tropez) burası var birde ama pahalı olabilir

  • buffy de vampir sayilir  (02.05.09 19:19:08 ~ 19:19:20)